Замовити артиста Maxx

Maxx Офіційний сайт агента

МАХХ — популярна група Західної Німеччини, яка за кілька років змогла завоювати серця шанувальників з усього світу. Жанр – євроденс. Бажаєте організувати свято зі зірками? Наше букінг-агентство із задоволенням вам допоможе. Ми запросимо артистів на ваш захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Maxx надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія дуету

  Гурт був створений у 1993 році, але свої гастролі розпочала через рік. До її складу входили – Gary Bokoe та Linda Meek. Після виходу першого хіта, який став мегапопулярним Get-A-Way, колектив зникає з музичного небосхилу. Пісня, яка принесла світову популярність, було продано лише німецьким слухачам у кількості майже півмільйона екземплярів. У всьому світі фанати придбали її понад мільйон разів. Майже через 20 років колектив відновлює свою діяльність, але вже в іншому складі. На сьогоднішній день музиканти охоче погоджуються на виступи на запрошення. Формат дозволяє добре вписатися в такі заходи, як:

  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • ювілеї;
  • міські свята;
  • вечірки.

  На своїх виступах артисти охоче спілкуються зі своїми слухачами, запалюючи зал хітами минулих років:

  • You Can Get It;
  • No More;
  • Can Make You Feel Like;
  • Move Your Body;
  • Get-A-Way.

  З перших хвилин концерту зрозуміло, що на глядачів чекає феєричне шоу, трохи ностальгії та чудовий настрій на весь вечір! МАХХ – святковий настрій, який дарує гарна музика!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Maxx

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Maxx

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Maxx вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Maxx залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Maxx для вашого свята.

Видео Maxx

Як замовити виступ Maxx? Щоб замовити виступ Maxx на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Maxx.

Ми рекомендуємо запрошувати Maxx до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Maxx на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Maxx у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский