Замовити артиста Melanie

Melanie Офіційний сайт агента

Melanie – популярна британська співачка, актриса, автор пісень. Жанр виступів – поп-рок, брит-поп, поп. Повне ім'я – Melanie Jayne Chisholm. Хочете, щоб зірка виступила на вашій вечірці чи святі? Наше агентство допоможе запросити її на будь-який захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Melanie надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музична кар'єра Мелані розпочалася у гурті «Spice Girls». Після виходу пісні "Wannabe" про неї дізнався весь світ. Сольную роботу вона розпочала у 1999 році. Перша пісня "When You're Gone" була записана спільно з Брайаном Гай Адамсом, відомим канадським рок-музикантом. Дебютний альбом «Northern Star» вийшов того ж року, але став популярним лише у своїй країні. Після запису пісні Never Be the Same Again про співачку заговорив увесь світ. Хіт посів перші місця найкращих музичних чартів Америки, Німеччини, Нідерландів. Його почали крутити не лише на радіо, а й на дискотеках. Усього було випущено 7 платівок. Melanie не тільки чудово співає, вона ще знімається у фільмах, серіалах, телепрограмах: The Spice Girls Story: Viva Forever, Spice World, Dei-te Quase Tudo, The Life of Rock with Brian Pern та інших. Зірка дуже багато працює, але не відмовляється від запрошень! Вона часто виступає на:

  • корпоративах;
  • весіллях;
  • фестивалях;
  • міські заходи;
  • вечірки.

  Кожен концерт – це свято! Зірка завжди спілкується із шанувальниками, роздає автографи, фотографується, часто виходить до зали. На її виступах звучать найкращі хіти:

  • Little Piece Of Me;
  • Both Sides Now;
  • Moonlight Falls, Pt. 2;
  • Unravelling;
  • My Funny Valentine.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Melanie

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Melanie

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Melanie вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Melanie залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Melanie для вашого свята.

Видео Melanie

Як замовити виступ Melanie? Щоб замовити виступ Melanie на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Melanie.

Ми рекомендуємо запрошувати Melanie до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Melanie на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Melanie у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский