Замовити артиста Melody Thornton

Melody Thornton Офіційний сайт агента

Спекотна американка Melody Thornton офіційний сайт агента з проникливим голосом і пластикою хижачки змусить іскритися успіхом ваше святкове свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Melody Thornton надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Melody Thornton

  Співочий дар Мелоді Торнтон увібрала в атмосфері пристрасного кохання своїх батьків: афро-американця та мексиканки. Melody Thornton народилася 28 вересня 1984 року у містечку Фінікс штату Арізона. Мелоді Торнтон виявила свою співочу обдарованість у школі початкових класів. Melody Thornton виступила на шкільному конкурсі талановитих дітей із хітом свого кумира Мерайї Кері та викликала фурор. Після закінчення школи 2003-го майбутня R&B-виконавиця, танцівниця, автор композицій Melody Thornton переїжджає до Лос-Анжелеса. Популярність накриває молоду та перспективну Мелоді Торнтон у складі жіночого поп-колективу «The Pussycat Dolls». Основна друга вокальна роль «Молоденької лялечки» у групі приїдається і Melody Thornton у 2010 році розриває стосунки з колективом. Початок сольної кар'єри Melody Thornton офіційний сайт концертного агента знаменується випуском мікстейпу POYBL 15 березня 2012р.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Melody Thornton

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Melody Thornton

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Melody Thornton вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Melody Thornton залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Melody Thornton для вашого свята.

Видео Melody Thornton

Песни Melody Thornton

Як замовити виступ Melody Thornton? Щоб замовити виступ Melody Thornton на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Melody Thornton.

Ми рекомендуємо запрошувати Melody Thornton до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Melody Thornton на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Melody Thornton у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский