Замовити артиста Mezzoforte

Mezzoforte Офіційний сайт агента

Вже багато років ісландський музичний гурт Mezzoforte радує шанувальників. Учасники пишуть композиції у стилях фанки-фьюжн та джаз. Наше агентство пропонує укласти договір на виступ колективу без посередників та переплат. Телефонуйте зараз – і менеджери проінформують вас щодо графіка групи.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mezzoforte надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Назва колективу Mezzoforte походить від музичного терміна, що позначає помірковано гучне виконання. Основним напрямом діяльності групи є джаз-фьюжн, тобто стиль, що з'єднує елементи як безпосередньо джазу, так і інших напрямів, наприклад, фанку або року. За свій довгий творчий шлях гурт випустив 14 студійних альбомів та 6 збірок. Спочатку їх композиції можна визначити як молодіжні, бо учасникам було 15-17 років. Потім пісні стали більш усвідомленими та глибокими. Група записувалася як у себе в Ісландії, так і у Великій Британії, а самі сингли неодноразово займали високі місця в чартах. Крім того, учасники паралельно займаються та розвивають сольні кар'єри.

  Заходи

  Яскраві та незабутні пісні гурту Mezzoforte доповнять день народження, вечірку, банкет та інші урочистості. Завдяки харизмі учасників та особливої здатності дарувати позитивний настрій свято обов'язково залишиться у пам'яті всіх гостей заходу.

  Відомі композиції

  Серед найбільш відомих синглів, випущених Mezzoforte, вирізняються:

  • Happy Hour;
  • Spring Fever;
  • Funk Suite;
  • Danger High Voltage;
  • Northern Comfort.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mezzoforte

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mezzoforte

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mezzoforte вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mezzoforte залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mezzoforte для вашого свята.

Видео Mezzoforte

Як замовити виступ Mezzoforte? Щоб замовити виступ Mezzoforte на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mezzoforte.

Ми рекомендуємо запрошувати Mezzoforte до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mezzoforte на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mezzoforte у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский