Замовити артиста Michael Soul

Michael Soul Офіційний сайт агента

Представник нової хвилі популярної музики Білорусі, півфіналіст українського «Голосу країни», а також фіналіст відбору пісенного конкурсу Євробачення 2019 року Michael Soul виконує композиції у стилях поп та соул. Якщо ви хочете запросити Михайла на своє свято, довірте організацію заходу за його участю нашому агентству!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Michael Soul надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Справжнє ім'я артиста, який виступає під псевдонімом Michael Soul, – Михайло Сосунов. Він ріс у Бресті у дуже творчій родині: його мати працює викладачем музики, а тато був композитором. З дитинства хлопчик намагався писати пісні. На той час на нього особливо впливали композиції Вітні Х'юстон та Елли Фіцджеральд. Michael Soul неодноразово брав участь у відборах Євробачення. Вперше він був претендентом на поїздку на дитячий пісенний конкурс, вдруге Михайло виступав у складі дуету The EM. У 2017 хлопець був бек-вокалістом гурту «NaviBand». Діти виграли національний відбір і вирушили у фінал змагання, де гідно представили Білорусь. Паралельно зі спробами поїхати на Євробачення Michael Soul брав участь у різноманітних телевізійних проектах, грав у КВК, викладав вокал дітьми. Зараз Михайло має один альбом «Inside», проте він активно працює над випуском окремих синглів, переважно працюючи в жанрі соул. Також хлопець пише пісні для інших виконавців.

  Заходи

  Яскравий талант виконавця робить незабутнім кожен його виступ. Михайло любить спілкуватися з відвідувачами вечірок, корпоративів та інших заходів. Артист відрізняється дружелюбністю та позитивним настроєм.

  Відомі композиції

  Музикант розважає глядачів яскравими та незвичайними піснями, серед яких найвідомішими є:  Humanize;  Black Friday;  Knock On My Door;  Don't Leave Me;  Я не з тобою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Michael Soul

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Michael Soul

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Michael Soul вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Michael Soul залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Michael Soul для вашого свята.

Видео Michael Soul

Як замовити виступ Michael Soul? Щоб замовити виступ Michael Soul на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Michael Soul.

Ми рекомендуємо запрошувати Michael Soul до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Michael Soul на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Michael Soul у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский