Замовити артиста Michelle Andrade

Michelle Andrade Офіційний сайт агента

Українська виконавиця Michelle Andrade є володаркою чудового голосу та чудових зовнішніх даних. Замовити на свято співачку Мішель Андрад можна через букінг-агентство BnMusic!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Michelle Andrade надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки Мішель Андраде

  Мішель Андраде має болівійське походження, вона не лише сліпуча красуня, а й поліглот, адже дівчина знає російську, українську, англійську, італійську та португальську мови. Вона займалася у дитинстві гімнастикою, волейболом, але таки зробила вибір на користь музики. Мішель грає на фортепіано, працює у жанрі поп, співпрацюючи з відомим українським продюсером Потапом. Дівчина стала зіркою 4 відомих фільмів, її пісні «Досить свистіти», «Bailar», «Зима» та інші постійно транслюють радіо. Сьогодні кожен шанувальник може замовити організацію концерту співачки Michelle Andrade, звернувшись до BnMusic. Виконавиця зачарує ваших гостей, її ніжний голос стане чудовим доповненням будь-якого свята, а гонорар Мішель Андрад вас приємно здивує!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Michelle Andrade

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Michelle Andrade

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Michelle Andrade вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Michelle Andrade залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Michelle Andrade для вашого свята.

Видео Michelle Andrade

Як замовити виступ Michelle Andrade? Щоб замовити виступ Michelle Andrade на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Michelle Andrade.

Ми рекомендуємо запрошувати Michelle Andrade до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Michelle Andrade на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Michelle Andrade у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский