Замовити артиста Mika

Mika Офіційний сайт агента

Mika – харизматичний британський виконавець з американським та ліванським корінням – підкорив увесь світ своєю чарівністю та неймовірним голосом. Ми пропонуємо вам замовити концерт Міка на своє свято, зробивши його унікальним та незабутнім!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mika надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Міка

  Майкл Холбрук Пенніман, а саме таке справжнє ім'я виконавця, народився 1983-го року в ліванському місті Бейруті. Батько виконавця був американцем, а мати – корінною мешканкою Лівану. Коли майбутньому всесвітньо відомому музикантові було зовсім небагато років, його родина переїхала до Парижа через війну, що розгорнулася в Лівані. А невдовзі після того, як Міка відсвяткував своє дев'ятиріччя, батьки вирішили переїхати до Лондона. Там виконавець успішно пройшов навчання у Вестмінстерській школі та Королівському Музичному Коледжі. Остаточно усвідомивши, що музика – це його покликання, артист влаштувався працювати комерційним композитором у Royal Opera House. Також він займався написанням музики для рекламних роликів різних компаній. А 2006-го року артист випустив свій дебютний сингл, який зробив його всесвітньо популярним – «Relax, Take It Easy». Пісня миттєво перетворилася на один із найвідоміших хітів року і перетворила музиканта на справжнього селебриті.

  Подальша біографія Міка

  За неймовірно популярним «Relax, Take It Easy» пролунали хіти:

  • "Grace Kelly",
  • "Love Today",
  • "Big Girl (You Are Beautiful)",
  • "Happy Ending",
  • "We Are Golden",
  • «Rain» та багато інших, а також випуск чотирьох вдалих студійних платівок.

  У 2010 році виконавець навіть отримав одну з найпочесніших нагород Франції – Орден Мистецтв та Літератури. Незважаючи на свій відносно молодий вік, Міка зумів реалізувати свій талант та прокласти їм свій шлях у сучасному шоу-бізнесі. Ми виступаємо у ролі офіційного концертного агента Mika. В нашій силі запросити музиканта до вас на свято. Ми знаємо всі контакти Mika та працюємо безпосередньо з ним, без посередників та агентів. Завдяки цьому ви можете замовити концерт Mika за найбільш демократичною ціною.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mika

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mika

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mika вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mika залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mika для вашого свята.

Видео Mika

Як замовити виступ Mika? Щоб замовити виступ Mika на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mika.

Ми рекомендуємо запрошувати Mika до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mika на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mika у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский