Замовити артиста Mike Shinoda

Mike Shinoda Офіційний сайт агента

Артист Mike Shinoda є засновником американського гурту Linkin Park, який підкорив світовий музичний олімп. Майк виступає сольно на концертах і заходах як запрошена зірка. З ним торжество відбувається незабутньо. Запросити цього музиканта можна на будь-яку вечірку! У нас це здійснюється без посередників та переплати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mike Shinoda надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Майка

  Вже у 3-річному віці Shinoda почав займатися музикою, а у 12 – написав свою першу композицію, яка перемогла у конкурсі. Він знайшов своє покликання та з 1994 року почав збирати колектив артистів. Через 5 років було створено рок-гурт Linkin Park. Дебютний альбом Hybrid Theory приніс світову славу. Почалися гастролі Шиноди у складі колективу. Найбільшої популярності Linkin Park досяг на початку 2000-х. Після цього гурт почав виконувати і поп-музику. Зміна жанру негативно позначилася на кар'єрі Майка та його товаришів. Але слухачі всього світу знають такі хіти, як Runaway, Numb та Crawling. І сьогодні, навіть після втрати головного вокаліста, Шинода та його колектив популярні у всьому світі. Майк – не лише вокаліст, МС, гітарист, піаніст та автор пісень. Він є професійним дизайнером, створює обкладинки для своїх альбомів та займається продюсуванням. У нього є лейбли Machine Shop Recordings та The Shinoda Imprint. Кожен концерт Майка – це свято, чи то приватна вечірка, чи виступ для широкої аудиторії. Воно поєднує в собі щирість та емоційність. Mike Shinoda створює душевну атмосферу, спілкуючись із публікою. Інформацію про те, як замовити артиста, його райдер та інші дані, можна дізнатися у нашого менеджера.

  Пісні, які виконує Майк на корпоративах:

  • A Place for My Head;
  • Crawling;
  • Papercut;
  • One More Light;
  • Forgotten.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mike Shinoda

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mike Shinoda

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mike Shinoda вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mike Shinoda залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mike Shinoda для вашого свята.

Видео Mike Shinoda

Як замовити виступ Mike Shinoda? Щоб замовити виступ Mike Shinoda на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mike Shinoda.

Ми рекомендуємо запрошувати Mike Shinoda до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mike Shinoda на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mike Shinoda у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский