Замовити артиста Miss Miranda эротическое шоу

Miss Miranda эротическое шоу Офіційний сайт агента

Яскрава бурлеск-діва з кабаре шоу із Британії – Miss Miranda готова показати найвищий клас на вашому корпоративі. Визнана модель лінії білизни Katie Did, улюблениця фотографів журналу Bizarre, одна з найпомітніших фіналісток конкурсу Viva Las Vegas та спадкоємиця стилю Діти фон Тіз. Замовте бурлеск-шоу на своє свято без посередників та переплат у BnMusic!

 • Договор

  Contact for booking Miss Miranda эротическое шоу:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Miss Miranda эротическое шоу надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Miss Miranda

  Природа нагородила Міс Міранду чудовими формами та ніжною шкірою, красивим обличчям та приголомшливою пластикою. Вона розпочинала свою кар’єру, як фетиш модель у Torture Garden, а потім презентувала латексний одяг та корсети Puimond. Але дівчині з часом захотілося більшого, їй почало здаватися, що кар’єра топ моделі занадто швидкоплинна і нудна. У 18 років вона вперше знімається для обкладинки еротичного журналу, потім впритул займається йогою, хореографією та японською мовою. Дольче Віта в Лондоні та Нью-Йорку відчиняє двері Miss Miranda Bourlesque та її шоу… Вона стає резиденткою таких сцен, як Gipsy Hotel, Twin Pix, Sleaze. Зокрема, на фестивалі Твін Пікс у Великій Британії вона блиснула двічі, у 2010-му та 2012-му роках. На відміну від армії гарненьких, але бездушних ляльок Міс Міранда влаштовує шоу з будь-якого номера. Вона їм живе, приміряючи ролі та показуючи чудове тіло у супердорогих костюмах. Замовлення бурлеск шоу у Росії, Україні, Казахстані, контакти артиста на сайті BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Miss Miranda эротическое шоу

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Miss Miranda эротическое шоу

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Miss Miranda эротическое шоу вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Miss Miranda эротическое шоу залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Miss Miranda эротическое шоу для вашого свята.

Видео Miss Miranda эротическое шоу

Як замовити виступ Miss Miranda эротическое шоу? Щоб замовити виступ Miss Miranda эротическое шоу на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Miss Miranda эротическое шоу.

Ми рекомендуємо запрошувати Miss Miranda эротическое шоу до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Miss Miranda эротическое шоу на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Miss Miranda эротическое шоу у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский