Замовити артиста Михаил Поплавский

Михаил Поплавский Офіційний сайт агента

Михайла Поплавського заслужено називають метром української естради, його концерти збирають сотні фанів, а пісні завжди на слуху. Якщо ви хочете організувати веселе свято з українським колоритом, запрошення артиста — ідеальне рішення. Ми допоможемо організувати захід та готові запропонувати найвигідніші умови та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Михаила Поплавского надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Михайло Поплавський родом із невеликого села на Кіровоградщині. Він народився 1949 року у звичайній селянській сім'ї. Після служби в армії вступив до Київського інституту культури. А через роки став найпопулярнішим і єдиним «співочим ректором» в Україні.

  Творчість

  Михайла Поплавського знають не лише як керівника самого творчого вишу країни, а й як продюсера та співака. Більшості слухачів він відомий у амплуа веселого та запального виконавця, хоча у репертуарі артиста дуже багато ліричних пісень. Поплавський лауреат премії «Шлягер року», володар звання «Людина року», Народний артист України.

  Де виступає артист

  Михайло Поплавський продовжує радувати слухачів своїми концертами, бере участь як у масштабних заходах державного рівня, так і проводить невеликі концерти для вузького глядачів на приватних та корпоративних вечірках. У програмі виступу — фольклор, авторські пісні та твори українських композиторів:

  • Жінка Свято;
  • Український борщ;
  • Червона рута;
  • Кохаймося;
  • Година рікою пливе;
  • Банька з кумою;
  • Музика рідного дому.

  Виступи артиста супроводжуються феєричними театралізованими постановками, грандіозними спецефектами та професійним шоу-балетом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Михаил Поплавский

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Михаила Поплавского

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Михаила Поплавского вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Михаила Поплавского залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Михаила Поплавского для вашого свята.

Видео Михаил Поплавский

Як замовити виступ Михаила Поплавского? Щоб замовити виступ Михаила Поплавского на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Михаила Поплавского.

Ми рекомендуємо запрошувати Михаила Поплавского до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Михаила Поплавского на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Михаила Поплавского у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский