Замовити артиста Mmdance

Mmdance Офіційний сайт агента

Не пропустіть шанс замовити на свій захід український гурт Mmdance. Колектив відомий дотепними, позитивними текстами та запальними, танцювальними мелодіями, які не дозволять гостям урочистостей залишатися на своїх місцях. Зв'яжіться з нашим агентством зараз, щоб уточнити умови співпраці та вартість виступу Mmdance на святі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mmdance надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Гурт Mmdance сформувався у 2011 році. До її складу входять три учасники: Марія Берг, Євген Приходько та Марія Стоян. Метою свого створення хлопці називають бажання нести світло, радість та позитив слухачам. За характером учасники гурту зовсім різні, проте їх поєднують схожі музичні уподобання, а також неймовірна харизма та внутрішня енергетика. Дебютний трек колективу вийшов у 2011 році та одразу приніс йому популярність, оскільки став головним хітом літа. Успішними стали такі треки: «Бос», «Новорічна». Mmdance змогли завоювати любов глядачів не тільки в Україні, а й за її межами, насамперед завдяки простим і незабутнім текстам.

  Заходи

  Весела музика Mmdance здатна прикрасити будь-який захід. З цієї причини гурт зазвичай виступає днями народження, корпоративами, вечірками та презентаціями. Яскраві та запальні ритми припадуть до душі не лише молоді, а й літнім гостям урочистостей. Учасники самого колективу коректні у спілкуванні, дружелюбні та позитивні.

  Відомі композиції

  Серед відомих композицій групи можна виділити такі сингли, як: Прикольна;  Просто так;  Новорічна;  Найкращий день;  Мандарини.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mmdance

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mmdance

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mmdance вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mmdance залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mmdance для вашого свята.

Видео Mmdance

Як замовити виступ Mmdance? Щоб замовити виступ Mmdance на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mmdance.

Ми рекомендуємо запрошувати Mmdance до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mmdance на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mmdance у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский