Замовити артиста Mnek

Mnek Офіційний сайт агента

Співак MNEK – британський виконавець нігерійського походження, який був номінований на американську премію "Греммі". Працює у жанрі поп, електропоп та танцювальної музики. І якщо ви прагнете запросити MNEK на захід, то робите ставку на запальну музику та феєричне шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mnek надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія MNEK

  Сьогодні замовити MNEK на корпоратив прагнуть шанувальники, які пам'ятають дебютний сингл виконавця Spoons, записаний разом із британським електронним гуртом Rudimental. Після цього дебюту була співпраця з Мадонною, а також інші сольні сингли, які стали справжніми хітами:

  • "Every Little Word";
  • "At Night";
  • "Never Forget You" та інші.

  І якщо ви безрезультатно шукаєте контакти MNEK і хочете замовити на свято співака MNEK, зверніться до нашого букінгового агентства. Ми швидко організуємо його концерт на корпоративі за ту ж саму вартість, що й офіційний агент!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mnek

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mnek

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mnek вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mnek залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mnek для вашого свята.

Видео Mnek

Як замовити виступ Mnek? Щоб замовити виступ Mnek на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mnek.

Ми рекомендуємо запрошувати Mnek до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mnek на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mnek у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский