Замовити артиста Morcheeba

Morcheeba Офіційний сайт агента

Британський музичний колектив Morcheeba – своєрідний мікс стилів тріп-хоп та диско. Музика, що запам'ятовується, і ненав'язливий вокал дозволив колективу досягти пристойних успіхів у популярності. Якщо ви хочете почути улюблені хіти, ви можете замовити Морчіба на корпоратив або інший захід прямо на нашому сайті.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Morcheeba надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Morcheeba

  Група була заснована в 1995 році Россом та Полом Годфрі. Особливу яскравість творчому колективу приносила запрошена співачка Скай Едвардс, хоча з солістками гурт мав постійну проблему. 2003 року Скай залишила проект, а брати Годфрі, перепробувавши співпрацю з кількома виконавцями, зібралися взагалі відмовитися від постійної солістки. Так тривало до 2010 року, коли було оголошено, що Скай Едвардс повернулася до групи. Під гуртом Morcheeba офіційний сайт концертного агента має на увазі саме «золотий склад», тобто той, який випустив найвідоміші хіти. Поки що гурт виступає саме в такому складі, тож ви цілком можете встигнути запросити музикантів на корпоратив, весілля чи будь-яке інше свято.

  Творчий шлях

  Творчість Морчіба досить широка – 8 альбомів, чотири збірки та понад 20 синглів. Враховуючи різноманітний стиль музики, а також безліч запрошених музикантів, говорити про улюблені хіти для публіки дуже складно – у багатьох вони свої. Якщо ви вирішите колектив Morcheeba замовити на свято, то рекомендуємо відразу замовляти набір тих пісень, які вам подобаються найбільше. Виконавці завжди готові порадувати гостей вашого банкету, весілля чи творчого вечора. З Морчіба офіційний сайт концертного агента співпрацює дуже давно, і ми завжди знаходимося в курсі останніх новин від гурту. Якщо музики випустять новинку, ми обов'язково запропонуємо її для вас. Можливо, що разом зі старими хітами ви заходите урізноманітнити своє торжество чимось свіженьким.

  Як замовити виступи артистів

  Нижче на сторінці знаходиться форма зворотного зв'язку, куди можна вписати свої контактні дані. Вам передзвонить менеджер та ви зможете обговорити всі нюанси букінгу Morcheeba. З артистами ми зв'яжемося дуже швидко, тому можливість запросити їх на ту чи іншу дату ви дізнаєтесь буквально за одну годину. Замовити виступ Morcheeba – це реальна можливість чудово провести час!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Morcheeba

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Morcheeba

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Morcheeba вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Morcheeba залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Morcheeba для вашого свята.

Видео Morcheeba

Песни Morcheeba

Як замовити виступ Morcheeba? Щоб замовити виступ Morcheeba на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Morcheeba.

Ми рекомендуємо запрошувати Morcheeba до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Morcheeba на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Morcheeba у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский