Замовити артиста Mozgi

Mozgi Офіційний сайт агента

Mozgi — популярний український гурт, який виступає в жанрах поп, електронна музика. До складу входять: Потап, "Дядя Вадя", "Позитив", "Рус", "Ед", DJ Bloodless. Бажаєте здивувати гостей на святі та зробити з нього справжню дискотеку? Ми з радістю вам допоможемо та запросимо артистів без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mozgi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Гурт уперше з'явився на сцені у 2014 році. Усього за 5 років молоді музиканти стали популярними не лише в Україні, а й у Росії, Білорусії, Вірменії, Америці, Казахстані. Вони виступають українською, російською, іспанською та англійською мовами. Перший альбом був виданий у 2015 р. «Електрошаурма» та був визнаний золотим. Пісні, які до нього увійшли (Хлам», «Япопопо», «Хіт мого літа», «Все буде краще») довго займали лідируючі позиції різних хіт-парадів. Усього було записано 3 платівки. За час роботи зірки здобули безліч нагород: «Найтрішовіше», «Проект року», «Найкраща поп-група», «Мега-альбом» та інші.

  Колектив багато гастролює, але не проти виступити і на таких заходах, як:

  • дні народження;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • вечірки;
  • корпоративи.

  Будь-який концерт – це весела сучасна дискотека, хоча на ній можна зустріти шанувальників середнього віку, а не лише молодь. Музиканти завжди охоче спілкуються зі своїми шанувальниками, багато жартують та виходять до зали. Кожна зустріч із зірками не обходиться без кращих композицій:

  • Кайф Серфінг;
  • Брат;
  • Поліцаї;
  • Атятя;
  • Альо Алло;
  • Digitalization;
  • Потужність-Сила.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mozgi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mozgi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mozgi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mozgi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mozgi для вашого свята.

Видео Mozgi

Як замовити виступ Mozgi? Щоб замовити виступ Mozgi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mozgi.

Ми рекомендуємо запрошувати Mozgi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mozgi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mozgi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский