Замовити артиста Mr. Big

Mr. Big Офіційний сайт агента

«Mr. Big» – гурт зі Сполучених Штатів Америки, що грає пісні жанрів софт-рок, хард-рок, глем-метал. Не хочете переплачувати та звертатися до посередників, замовляючи живу музику на свій захід чи вечірку? Ми зробимо свято яскравим – просто залиште заявку.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mr. Big надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія колективу

  Біллі Шихен, бас-гітарист, заснував «Mr. Big» у 1988. До команди потрапили:

  • Пет Торпі – барабанщик;
  • Пол Гілберт – гітарист;
  • Ерік Мартін – вокаліст.

  Трохи пізніше колектив укладає договір зі звукозаписною компанією Atlantic. Артисти видають дебютний альбом.

  Розквіт кар'єри

  «Mr. Big» стає відомий мас після виходу другої платівки. Вона називалася "Lean Into It". Незважаючи на те, що колектив творив у Каліфорнії, його музика дуже сподобалася японцям. Серед жителів США артисти були непопулярні, тому що хард-рок уже почав втрачати свою популярність. Тур по Країні Вранішнього Сонця дарує фанатам нові концертні альбоми. 1997 починається з раптового відходу Гілберта. Юнак вирішив почати щільніше займатися сольним проектом. З'являється новий гітарист – Річі Коцен, який також виконує деякі вокальні партії. Записується два нові альбоми. 2002 – рік, коли гурт розпадається через розбіжності. Але до 2009 року збирається знову, починає давати концерти.

  Особливості виконуваної музики

  Врахуйте – хард-рок та глем-метал – важкі жанри, які можуть сподобатися не всім слухачам. Виступ музикантів чудово доповнить рок-вечірку, відкриття лаундж-бару. Виконавці доброзичливі, прислухаються до думки публіки. Уточніть подробиці райдера, вартість, умови замовлення прямо зараз!

  Пісні

  • To Be with You
  • Not One Night
  • Addicted to That Rush
  • Superfantastic
  • Green-Tinted Sixties Mind
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mr. Big

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mr. Big

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mr. Big вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mr. Big залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mr. Big для вашого свята.

Видео Mr. Big

Як замовити виступ Mr. Big? Щоб замовити виступ Mr. Big на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mr. Big.

Ми рекомендуємо запрошувати Mr. Big до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mr. Big на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mr. Big у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский