Замовити артиста Mr. President

Mr. President Офіційний сайт агента

Німецький гурт Mr. President працює в жанрах євроденс, реггі-фьюджін, поп-музика. Їхня композиція Coco Jamboo вже стала невід'ємною частиною сучасної музичної культури. Ви можете запросити гурт Mr. President на захід, щоб забезпечити відмінну розважальну програму.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mr. President надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Mr. President

  Група була створена в 1993 році, до цього часу вона мала назву Satellite One. Величезну популярність гурт набув після виходу легендарного хіта Coco Jamboo, завдяки якому колектив Mr. President виступав на найкращих концертних майданчиках світу. Але у Mr. President є й інші чудові музичні композиції:

  • Таке Me до the Limit,
  • Up'n Away,
  • I Give You My Heart,
  • Keep It Up!,
  • Left & Right.

  У гурту записано 8 студійних альбомів, виконавці продовжують займатися гастрольною діяльністю, тому ви можете замовити на свято гурт Mr. President в країнах СНД та ЄС через BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mr. President

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mr. President

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mr. President вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mr. President залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mr. President для вашого свята.

Видео Mr. President

Як замовити виступ Mr. President? Щоб замовити виступ Mr. President на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mr. President.

Ми рекомендуємо запрошувати Mr. President до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mr. President на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mr. President у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский