Замовити артиста Mud

Mud Офіційний сайт агента

Mud – супер-популярна група Британії, що виступала з 1968 по 1974. До неї входили 4 музиканти – Ліс Грей, Дейв Маунт, Роб Девіс, Рей Стайлс. Жанр – пауер-поп, глем-рок. На сьогоднішній день гурт представляє на музичних заходах Рей Стайлз. Хочете поринути у минуле і зробити своє свято незабутнім? Ми із задоволенням допоможемо запросити зірку на ваше свято, без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mud надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія колективу

  Свою музичну діяльність гурт розпочав у 1968 році минулого століття. Молоді артисти виконували пісні Ніккі Чинна та Майкла Чепмена. Популярність не забарилася, і в перший же рік британська четвірка стала відома у всьому світі. У 74 році шляхи музикантів розійшлися, і гурт розпався. За час існування гурт випустив 8 платівок, деякі з яких удостоїлися світового визнання: Use Your Imagination, As You Like It. Хоча група вже не виступає у своєму складі, а деякі учасники покинули цей світ, насолодитися вступом соліста все ж таки можливо. Він радо приймає запрошення на такі заходи, як:

  • фестивалі;
  • ювілеї;
  • міські урочистості;
  • корпоративні святкування.

  Будь-який концерт проходить в атмосфері свята та гарного настрою. Артист із задоволенням спілкується з шанувальниками, виходить до зали та роздає автографи. Не обходиться і без найкращих хітів колективу:

  • Lean on Me;
  • Show Me You're a Woman;
  • Just Try a Little Tenderness;
  • Dyna-mite;
  • The Cat Crept In;
  • Moonshine Sally;
  • Beating Round the Bush".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mud

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mud

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mud вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mud залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mud для вашого свята.

Видео Mud

Як замовити виступ Mud? Щоб замовити виступ Mud на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mud.

Ми рекомендуємо запрошувати Mud до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mud на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mud у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский