Замовити артиста Mungo Jerry

Mungo Jerry Офіційний сайт агента

Mungo Jerry – це гурт для любителів автентичного ритм-енд-блюзу. Якщо у вашому колективі присутні шанувальники олдскульного гітарного року, то банда їм, безперечно, припаде до душі. П'ятеро хлопців грають чудову динамічну музику.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mungo Jerry надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Mungo Jerry – це гурт для любителів автентичного ритм-енд-блюзу. Якщо у вашому колективі присутні шанувальники олдскульного гітарного року, то банда їм, безперечно, припаде до душі. П'ятеро хлопців грають чудову динамічну музику.

  Гарячі рок-н-рольні хлопці

  Так, хоча вони і вже і є солідними чоловіками, але на сцені перетворюються на задерикуватих хлопців. Історія почалася в 1969 році, коли харизматичний юнак Рей Дарнет сколотив свою групу. Його незвичайна зачіска з густими бакенбардами і буйна вдача виділили групу серед інших подібних. Незгасна енергія виливалася на сцені та передавалася глядачеві. Не дивно, що Mungo Jerry влилися у тусовку психоделічних сучасників. Не без пригод зі складом команда дожила до середини 80-х. Кілька разів зазнавала змін у стилі, починаючи зі скіффла, а в результаті прийшовши до традиційного блюзу та рок-н-ролу. Реюніон відбувся у 90-х. Нині колектив регулярно їздить на гастролі.

  Споконвічний ля мажор

  Для вашого корпоративу чудово підійде набір цих пісень:

  • "Mighty Man";
  • "In the Summertime";
  • "Baby Jump";
  • "Boogie Up";
  • "Goodtime Goodtime".

  Незастаріваючий бугі-рок сподобається не лише старшому поколінню, а й молодим людям. Танцювати під цю музику одне задоволення. Веселі пісні подарують позитивний заряд не лише цього вечора, а й на кілька днів уперед. Рей Дарнет не тільки енергійно рухається сценою, але іноді вирушає прямо в зал для глядачів. Також діє гітарист команди Пол Кінг, який обожнює взаємодіяти з аудиторією.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mungo Jerry

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mungo Jerry

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mungo Jerry вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mungo Jerry залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mungo Jerry для вашого свята.

Видео Mungo Jerry

Як замовити виступ Mungo Jerry? Щоб замовити виступ Mungo Jerry на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mungo Jerry.

Ми рекомендуємо запрошувати Mungo Jerry до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mungo Jerry на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mungo Jerry у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский