Замовити артиста Musical Youth

Musical Youth Офіційний сайт агента

1982 року перша чорна група з'явилася на MTV. Musical Youth, команда з п'яти темношкірих підлітків, стала проривом року, продала мільйони дисків і довго утримувала верхні позиції в хіт-парадах. Наше агентство працює безпосередньо з виконавцями, без посередників та зайвих витрат. Ви можете запросити Musical Youth на своє корпоративне свято, весілля, ювілей.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Musical Youth надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Гурт Musical Youth («Музична молодь») — це британо-ямайський реггі гурт, який був утворений у Бірмінгемі в 1979 році. Зібрали колектив Фредерік Вейт, екс-учасник ямайського ансамблю Techniques, та його синами Фредд та Патрік:

  • вокал – Патрік Уейт;
  • вокал – Фредді "Джуніор" Уейт;
  • клавішні – Майкл Грант;
  • гітара – Келвін Грант;
  • ударні – Денніс Сітон.

  А в 1982 композиція «Pass the Dutchie» стала синглом у світі, що найбільше продається, і хітом номер один. Команда була номінована на престижну премію Греммі. У наступні роки було записано два альбоми та безліч синглів. У 1985 році на спуску кар'єри у виконавців почалися особисті проблеми та група розпалася. Від'єдналася вона у 2001 році, але вже як дует Майкла Гранта та Денніса Сітона.

  На яких заходах виступають музиканти

  Музиканти гастролюють із концертами, беруть участь у фестивалях та виступають на маленьких майданчиках. Вони залишилися вірними своєму стилю. Музика регі додасть екзотичне та легке звучання будь-якому святу.

  Найпопулярніші композиції

  • Pass the Dutchie;
  • She's Trouble;
  • Whatcha Talking 'Bout;
  • Heartbreake;r
  • Youth of Today;
  • Never Gonna Give You Up;
  • Shanty Town (007);
  • Yard Stylee.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Musical Youth

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Musical Youth

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Musical Youth вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Musical Youth залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Musical Youth для вашого свята.

Видео Musical Youth

Як замовити виступ Musical Youth? Щоб замовити виступ Musical Youth на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Musical Youth.

Ми рекомендуємо запрошувати Musical Youth до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Musical Youth на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Musical Youth у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский