Замовити артиста Надежда Мейхер Грановская

Надежда Мейхер Грановская Офіційний сайт агента

 • Договор

  Contact for booking Надежда Мейхер Грановская:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Надежды Мейхер Грановской надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Надежда Мейхер Грановская

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Надежды Мейхер Грановской

подобрать для Вашего мероприятия
How to Book Надежда Мейхер Грановская:

please send us the field request and we will provide you with the booking information.

Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Надежды Мейхер Грановской вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Надежды Мейхер Грановской залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Надежды Мейхер Грановской для вашого свята.

Видео Надежда Мейхер Грановская

Як замовити виступ Надежды Мейхер Грановской? Щоб замовити виступ Надежды Мейхер Грановской на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Надежды Мейхер Грановской.

Ми рекомендуємо запрошувати Надежды Мейхер Грановской до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Надежды Мейхер Грановской на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Надежды Мейхер Грановской у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский