Замовити артиста Natalie Imbruglia

Natalie Imbruglia Офіційний сайт агента

Виконавець та автор пісень, актриса, модель – все це втілилося у тендітній дівчині з маленького австралійського містечка. Своєю працею і вірою в талант Наталі Імбрулья пробилася до зірок першої величини. Якщо вам подобається енергійний жіночий вокал у жанрі поп-року, ми організуємо для вас виступ зірки. Ми візьмемо на себе всі питання щодо проведення заходу та подаруємо вам незабутнє свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Natalie Imbruglia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Наталі Джейн Імбрулья родом із маленького містечка Бірклеуеїл поряд із Сіднеєм. Вона народилася 1975 року і росла у творчій, музичній сім'ї. З ранніх років займалася балетом, навчалася у музичній школі. Кар'єра Наталі розпочалася з роботи у модельному агентстві, де її помітили та запросили зіграти епізодичну роль у ситкомі «Сусіди».

  Успішна музична кар'єра

  Після успішної роботи на телебаченні Natalie Imbruglia поїхала до Лондона, щоб зайнятися музикою. Співачка сама писала пісні, але успіх їй приніс сингл американського гурту Ednaswap. Маловідома раніше пісня «Torn» у її виконанні стала сенсацією. Вона увійшла до топ-10 у всіх чартах Європи. Продажі склали понад мільйон екземплярів. Успіх платівки Left Of The Middle затвердив її на музичному Олімпі.

  Де виступає музикант

  Наталі Імбрулья співає як великої аудиторії, і на камерних клубних вечірках.

  Сет-лист виступу:

  • "Torn";
  • "Shiver";
  • "Wrong Impression";
  • "Big Mistake";
  • "Beauty on the Fire";
  • "Counting Down the Days";
  • "Pigeons and Crumbs".

  Чудовий сильний вокал співачки запам'ятовується надовго, як професійна робота її колективу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Natalie Imbruglia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Natalie Imbruglia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Natalie Imbruglia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Natalie Imbruglia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Natalie Imbruglia для вашого свята.

Видео Natalie Imbruglia

Як замовити виступ Natalie Imbruglia? Щоб замовити виступ Natalie Imbruglia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Natalie Imbruglia.

Ми рекомендуємо запрошувати Natalie Imbruglia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Natalie Imbruglia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Natalie Imbruglia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский