Замовити артиста Наталья Бучинская

Наталья Бучинская Офіційний сайт агента

Наталія Бучинська – талановита співачка, зірка сучасної української сцени, володарка престижних премій та звань. Вона працює у жанрі популярної музики з елементами етно та виконує народні пісні. Запросіть артистку на своє свято і успіх заходу гарантований. Ми готові організувати участь зірки на вигідних умовах, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Натальи Бучинской надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Наталія Бучинська народилася 1977 року у Львові. Успішно закінчила музичну школу, виступала у складі дитячого хору. Першим серйозним успіхом співачки стала участь у найвідомішому фестивалі країни «Червона Рута». Після вдалого дебюту відбулися нові досягнення на конкурсах «Перлина сезону» та «Пісенний вернісаж».

  Пік популярності

  1998 року композиція Наталії «В наметі» стала піснею року. А за рік співачку запрошують стати солісткою ансамблю Міністерства внутрішніх справ. Разом із колективом вона провела сотні концертів на найпрестижніших майданчиках країни та за кордоном. У репертуарі Бучинської величезна кількість пісень різними мовами, авторами яких є найвідоміші композитори та поети.

  Де виступає артистка

  Концерт Наталії Бучинської прикрасить будь-який захід: гала-концерт, фестиваль, офіційні святкові церемонії та презентації, приватні та корпоративні вечірки. Сет-лист концерту:

  • Перше кохання;
  • За білими завірюхами;
  • Ніч кохання;
  • Ріка-сум;
  • Дівчина-весна;
  • Карпати.

  Чарівність та харизма артистки зроблять свято доброю та світлою подією. Наталія Бучинська із задоволенням спілкується з публікою, ділиться з глядачами не лише своїми піснями, а й позитивом та гарним настроєм.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Наталья Бучинская

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Натальи Бучинской

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Натальи Бучинской вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Натальи Бучинской залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Натальи Бучинской для вашого свята.

Видео Наталья Бучинская

Як замовити виступ Натальи Бучинской? Щоб замовити виступ Натальи Бучинской на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Натальи Бучинской.

Ми рекомендуємо запрошувати Натальи Бучинской до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Натальи Бучинской на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Натальи Бучинской у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский