Замовити артиста Наталья Могилевская

Наталья Могилевская Офіційний сайт агента

Свою музичну діяльність українська співачка — Наталія Могилевська розпочала понад 20 років тому з перемоги на міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський Базар», який проходив у Білорусії. Співачка сама пише музику та тексти до своїх пісень, які швидко стають популярними та впізнаваними серед шанувальників. Жанр – поп-музика.

 • Договор

  Contact for booking Наталья Могилевская:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Наталья Могилевская надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Наталії Могилевської

  Творчий шлях

  Кар'єра Наталії Могильовської вже понад 20 років перебуватиме на піку своєї популярності. За час своєї творчості вона випустила 10 альбомом, до яких увійшли композиції свого твору. Перша збірка вийшла вже другого року музичної кар'єри під назвою «Ла-ла-ла». Наступного року поп-зірка записала другий не менш популярний альбом «Пролісок». Майже щороку Наталія випускала нові альбоми, пісні яких миттєво ставали хітами у багатьох країнах світу.

  Відомі композиції

  1. Я скажу тобі Вау!
  2. DVD.
  3. Ти моя.
  4. Згадуй.
  5. Я не така.
  6. Додому я опустила кохання.
  7. Зрадниця.

  Досягнення

  Наталія Могилевська за музичну кар'єру понад 20 років отримала величезну кількість нагород, найпрестижнішою нагородою є звання народного артиста України. Також у скарбничці нагород значаться:

  • титул «Краща співачка»
  • «Киянка року»;
  • «Жінка року»
  • "Кумир нації" та інші.

  Формат концертів

  Запросити українську поп-співачку можна на будь-який захід. Формат її виступів чудово підійде для корпоративних свят, фестивалів, ювілеїв, днів народження, весіль. На своїх концертах Наталія Могилевська чергує ліричні та запальні композиції, тому нудьгувати шанувальникам точно не доведеться. Організувати виступ зірки допоможе відома українська філія міжнародної агенції BnMusic, яка зробить будь-який захід незабутнім.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Наталья Могилевская

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Наталья Могилевская

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Наталья Могилевская вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Наталья Могилевская залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Наталья Могилевская для вашого свята.

Видео Наталья Могилевская

Як замовити виступ Наталья Могилевская? Щоб замовити виступ Наталья Могилевская на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Наталья Могилевская.

Ми рекомендуємо запрошувати Наталья Могилевская до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Наталья Могилевская на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Наталья Могилевская у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский