Замовити артиста Наталья Валевская

Наталья Валевская Офіційний сайт агента

Наталія Валевська – популярна співачка, володарка багатьох музичних премій та нагород. Яскрава та артистична виконавиця ліричних пісень та енергійних танцювальних хітів — одна з найпопулярніших артистів. BnMusic – ми готові запросити зірку на ваше свято, пропонуючи найвигідніші умови та ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Натальи Валевской надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Наталія Валевська народилася у місті Хмельницькому 1981 року. У музичній школі займалася вокалом, у підлітковому віці почала складати вірші та писати пісні. 1998 року дебютувала на конкурсі талантів «Пісня над Бугом», брала участь у фестивалях обласного та національного рівня. Першу популярність здобула завдяки перемозі у конкурсі «Стань зіркою».

  Пік популярності

  Справжньою зіркою Наталя стала 2005 року. Телевізійний проект «Шанс» виправдав свою назву та дав співачці унікальний шанс проявити себе, а вона успішно ним скористалася. Після блискучої перемоги у шоу артистка зайнялася своєю музичною кар'єрою професійно. Вона випустила три студійні альбоми, збірку найкращих пісень та десятки синглів.

  Інша діяльність

  Наталія Валевська веде активне громадське життя та займається благодійністю. Діяльність фонду, започаткованого співачкою, спрямована на підтримку дітей-сиріт. Наталія бере участь у громадсько-соціальних акціях та проектах, проводить благодійні концерти.

  Де виступає артистка

  Наталія Валевська прикрасить своєю творчістю будь-який захід, чи то масштабні фестивалі та свята, чи приватні закриті вечірки, сімейні урочистості чи корпоративи. Співачка радує публіку виключно хітами:

  • Палала;
  • Дно кохання;
  • Замело-закрутило;
  • Поранене серце;
  • Відпусти;
  • Відболіло.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Наталья Валевская

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Натальи Валевской

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Натальи Валевской вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Натальи Валевской залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Натальи Валевской для вашого свята.

Видео Наталья Валевская

Як замовити виступ Натальи Валевской? Щоб замовити виступ Натальи Валевской на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Натальи Валевской.

Ми рекомендуємо запрошувати Натальи Валевской до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Натальи Валевской на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Натальи Валевской у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский