Замовити артиста Nathan Sykes

Nathan Sykes Офіційний сайт агента

Нейтан Сайкс є популярним британським співаком, який внесений до Книги рекордів Гіннеса як наймолодший виконавець, наділений найпотужнішим голосом у світі. Контакти Нейтана Сайкса шукають багато його шанувальників, адже його концерт – це чудовий вокал та якісний музичний супровід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nathan Sykes надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Nathan Sykes

  Виконавець Нейтан Сайкс розпочав свою кар'єру у 6 років, отримавши частку популярності в такому юному віці. У 16 років він увійшов до складу гурту The Wanted, але через 4 роки переніс операцію на голосових зв'язках, тому змушено призупинив виступи на кілька місяців. Але менш ніж через 90 днів після операції Нейтан порадував своїх шанувальників виступом, який став початком його сольної кар'єри. Сьогодні співак Nathan Sykes займається сольною кар'єрою, записує нові альбоми та сингли:

  • "Over And Over Again";
  • "Give It Up";
  • "More Than You'll Ever Know" та інші.

  Поціновувачі гарної музики та вокальних даних прагнуть запросити Nathan Sykes на захід. Адже його концерти – це справді круто та талановито!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nathan Sykes

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nathan Sykes

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nathan Sykes вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nathan Sykes залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nathan Sykes для вашого свята.

Видео Nathan Sykes

Як замовити виступ Nathan Sykes? Щоб замовити виступ Nathan Sykes на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nathan Sykes.

Ми рекомендуємо запрошувати Nathan Sykes до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nathan Sykes на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nathan Sykes у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский