Замовити артиста Neck Deep

Neck Deep Офіційний сайт агента

"Neck Deep" – одна з найпопулярніших сучасних поп-панк груп, яскравий представник "нової хвилі" панку. Музиканти пропонують шанувальникам оновлену версію класичного звучання жанру. Ви можете замовити виступ гурту за допомогою нашого агентства.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Neck Deep надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  «Neck Deep» організувалися у 2012 році як проект музикантів Ллойда Робертса та Бена Барлоу. Дебютні треки були тепло прийняті інтернет-спільнотою, що призвело до рішення продовжити творчість та розширити колектив. Через кілька місяців вийшло одразу два міні-альбоми. Після гастролей в Америці група розпочала співпрацю зі звукозаписною компанією «Hopeless Records».

  Пік популярності

  Повноцінний альбом «Wishful Thinking» був представлений слухачам у 2014-му, який дозволив гурту стати володарем нагороди «Kerrang! Award» за найкращий дебют. І це був лише початок неймовірного успіху валлійських музикантів. Через рік платівка "Life's Not Out to Get You" потрапила до топ-10 по обидва боки Атлантики, а 2017 року черговий альбом повторив успіх попереднього релізу. «Neck Deep» у 2019 році провели спільний тур з американським гуртом «Blink-182» і міцно зарекомендували себе як хедлайнери найвідоміших фестивалів.

  Де виступають артисти

  Гурт гастролює по всьому світу, бере участь у музичних фестивалях. Знаходить колектив і час для виступу на приватних вечірках, корпоративних святах. Сет-лист концерту:

  • December;
  • Candour;
  • Losing Teeth;
  • Parachute;
  • In Bloom;
  • Blank Pages;
  • Rock Bottom;
  • Sweet Nothings.

  Група представляє чудове живе шоу, справжній панк-концерт у сучасному звучанні з усіма атрибутами жанру – емоції, драйв та море енергії.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Neck Deep

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Neck Deep

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Neck Deep вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Neck Deep залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Neck Deep для вашого свята.

Видео Neck Deep

Як замовити виступ Neck Deep? Щоб замовити виступ Neck Deep на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Neck Deep.

Ми рекомендуємо запрошувати Neck Deep до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Neck Deep на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Neck Deep у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский