Замовити артиста Nickelback

Nickelback Офіційний сайт агента

Однією з найяскравіших зірок альт-року початку цього століття вважають канадський гурт Nickelback. На вершині своєї популярності вони займали верхні рядки всіх хіт-парадів. Вихідці з Канади й досі збирають повні зали. Бажаєте запросити артистів на своє свято? Наші агенти допоможуть зробити це!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nickelback надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зародження

  Майбутня легенда з'явилася 95-го року як виконавець каверів на відомі композиції. Наступного року учасники колективу вирішили спробувати написати щось своє. І в 1996 у них вийшов перший повноцінний альбом у жанрі альтернативного року – «Curb».

  Прихід популярності

  Після був записаний ще один альбом у 98-му, і він привернув до Nickelback увагу. Вже через два роки вони уклали контракт із лейблом Roadrunner Records, для нього вони випустили свій найбільший хіт – Silver side up (2001). Особливу славу заробила одна із пісень у його складі – «How you remind me». Заговорили про виконавців і у Голлівуді. 2002-го року музиканти написали саундтрек «Hero» для першого фільму про Людину-Павука режисера Сема Реймі.

  Поведінка на виступах

  На відміну від багатьох інших гуртів, члени Nickelback на своїх концертах поводяться стримано та практично не спілкуються з аудиторією безпосередньо. Звичайно, іноді вони дозволяють собі загравати зі слухачами, але не більше. Найкраще музика підходить для гри у концертних залах. Члени гурту грають емоційний альтернативний рок.

  Найкращі композиції

  Серед хітів групи особливо вирізняються:

  • How you remind me;
  • Far away;
  • Rockstar;
  • Photograph;
  • Burn in to the ground;
  • If today was your last day.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nickelback

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nickelback

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nickelback вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nickelback залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nickelback для вашого свята.

Видео Nickelback

Як замовити виступ Nickelback? Щоб замовити виступ Nickelback на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nickelback.

Ми рекомендуємо запрошувати Nickelback до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nickelback на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nickelback у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский