Замовити артиста Nightwish

Nightwish Офіційний сайт агента

Nightwish – одна з найпопулярніших фінських груп. Жанр виступу – метал, пауер-метал. Головною особливістю виконання є поєднання двох стилів – опери та важкої музики (металу). Мрієте побачити колектив на своєму святі? Наше агентство допоможе запросити артистів на будь-який захід без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nightwish надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Колектив був заснований 23 роки тому, після посиденьок у колі друзів на природі Туомаса Холопайнена. Це відомий у Фінляндії рок-музикант. Саме ця ніч і дала назву групі, яка перекладається як «нічне бажання». Перша пісня The Carpenter стала популярна тільки у своїй країні. А ось альбом «Oceanborn», що вийшов через рік, прославив артистів на весь світ. Усього було випущено 8 альбомів, на найкращі твори було знято відеокліпи. Склад колективу кілька разів було змінено, на сьогоднішній день до групи входять: Jukka "Julius" Nevalainen, Troy Donockley, Tuomas Holopainen, Floor Jansen, Marco Hietala, Emppu Vuorinen. Артисти багато гастролюють та працюють. Але це не заважає їм приймати приватні запрошення та виступати на таких заходах, як:

  • міські заходи;
  • вечірки;
  • корпоративи;
  • міських свят.

  Будь-який виступ ретельно опрацьовується. На концертах артисти поводяться стримано та спілкуються з шанувальниками лише зі сцени. У заходи завжди включені хіти різних років:

  • Forever Yours;
  • The Carpenter;
  • Yours Is An Empty Hope;
  • The Crow, The Owl And The Dove;
  • Dark Chest Of Wonders;
  • Creek Marys Blood;
  • White Night Fantasy.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nightwish

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nightwish

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nightwish вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nightwish залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nightwish для вашого свята.

Видео Nightwish

Як замовити виступ Nightwish? Щоб замовити виступ Nightwish на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nightwish.

Ми рекомендуємо запрошувати Nightwish до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nightwish на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nightwish у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский