Замовити артиста Nikita Lomakin

Nikita Lomakin Офіційний сайт агента

Фіналіст українського шоу талантів «Х-фактор» Nikita Lomakin виконує композиції у стилях поп, хіп-хоп та денс. Він також є першим співаком, з яким уклало договір щодо просування вітчизняне агентство M1 Agency. Свої пісні Микита пише самостійно, розповідаючи в них про особистий досвід та переживання. Саме завдяки щирості його ліричні хіп-хоп композиції залишаються у топі найкращих. А замовити виступ артиста можна за допомогою букінг-агенства BnMusic.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nikita Lomakin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Роботу над своїм дебютним альбомом Микита розпочав у 2016 році. Однак справжній успіх прийшов після укладення договору про співпрацю з М1. Він став першим артистом, якого продюсував цей телеканал. На церемонії вручення нагород від М1 хлопець заспівав дуетом з Тіною Кароль, а згодом випустив кліп на пісню «Ікона». На написання цієї композиції його надихнули відносини, що недавно закінчилися. Наступний кліп музиканта вийшов улітку 2018 року. Відео було присвячене проблемі втрати людьми своєї індивідуальності. Ніхто не хоче відрізнятися, всі тільки прагнуть встигнути за новими модними віяннями, наслідуючи один одного. Що стосується дебютного альбому, то він був випущений у 2019 році.

  Заходи

  Харизматичний молодий виконавець Микита Ломакін доповнить своїми запальними хітами будь-який молодіжний захід. Він із задоволенням виступить на дні народження, вечірці чи корпоративі. Крім того, ліричні пісні музиканта підійдуть фестивалям та весільним святам.

  Популярні композиції

  Музикант прикрасить ваш захід своїми найкращими композиціями:  Віолончель;  Дзеркала;  Хамелеон;  Фобія;  Антистрес.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nikita Lomakin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nikita Lomakin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nikita Lomakin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nikita Lomakin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nikita Lomakin для вашого свята.

Видео Nikita Lomakin

Як замовити виступ Nikita Lomakin? Щоб замовити виступ Nikita Lomakin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nikita Lomakin.

Ми рекомендуємо запрошувати Nikita Lomakin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nikita Lomakin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nikita Lomakin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский