Замовити артиста Nikita

Nikita Офіційний сайт агента

NikitA» — популярний український гурт, який стрімко увірвався в простори російського шоу-бізнесу і підкорив мільйонні аудиторії. Ви маєте можливість замовити у нас без переплат та посередників виступ артистів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nikita надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія, творчість

  Стартом вокальної творчості гурту «NikitA», утвореній у 2008 році продюсером Юрієм Нікітіним, послужив супер популярний сингл «Машина». Сексуальний колектив дівчат впевнено увійшов протягом шоу-бізнесу, з успіхом демонструючи всі свої наступні твори, написані в жанрі поп-музики. Візиткою артисток з України можна вважати неоднозначний кліп на пісню «Верьовки», поставлений у 2009 році. Зйомки відео відбувалися у супермаркеті, а також у підземному паркінгу, де окрім учасників колективу перебували звичайні люди, а на солістках гурту Даші та Юлі зовсім не було одягу.

  Особливості виступів

  Крім виступів у різноманітних концертних заходах, солістки колективу «NikitA» нерідко виступають у ролі запрошених вокалісток до роботи на приватних вечірках, святах. У червні 2010 року епатажні дівчата відвідали в Лас-Вегасі закриту тусовку, організовану власником популярного у всьому світі друкованого видання Playboy Х'ю Хефнером. Виконання композицій гуртом «NikitA» вирізняється особливістю виконання своїх пісень та відвертою сексуальністю у спілкуванні зі слухачами. Ви можете запросити зірковий колектив до себе на гастролі, а також на закриті заходи, де гламурні дівчата підкорять своїм професіоналізмом і оригінальністю будь-яку публіку.

  Найпопулярніші композиції групи

  • Мотузки
  • Корольова
  • Несмілива
  • Солдат
  • Водоспад
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nikita

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nikita

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nikita вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nikita залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nikita для вашого свята.

Видео Nikita

Як замовити виступ Nikita? Щоб замовити виступ Nikita на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nikita.

Ми рекомендуємо запрошувати Nikita до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nikita на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nikita у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский