Замовити артиста Николай Гнатюк

Николай Гнатюк Офіційний сайт агента

Микола Гнатюк – відомий співак, легенда української естради. Його хіти «Птах щастя» та «Танець на барабані» без перебільшення співала вся країна. Сьогодні артист відновив свою концертну діяльність, і це чудова нагода замовити його виступ на вашому заході. Ми готові запропонувати найкращі умови букінгу — без посередників, оперативно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Николая Гнатюка надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Батьківщина Миколи Гнатюка – Хмельницька область. Майбутній артист народився у селі Немирівка у 1952 році, навчався на музично-педагогічному факультеті педінституту. Мистецтво вокальної майстерності осягав у музичній студії ленінградського мюзик-холу. Перші творчі кроки він зробив, виступаючи у складі ансамблю «Дружба». А співпраця з оркестром Бабича дозволила молодому артисту сформувати репертуар та заявити про себе широкій аудиторії.

  Пік популярності

  Гнатюк успішно брав участь у вокальних конкурсах, у тому числі й на міжнародних фестивалях у Сопоті та Дрездені. 1980-го записав пісню «Птах щастя», яка миттєво завоювала симпатії слухачів по всій країні. Публіка палко вітала композиції співака українською мовою. На початку 90-х хітом став трек «Ой, смереко», який часто називають гімном Карпатських гір. 1996-го Микола випустив альбом «Час рікою пливе».

  Де виступає артист

  Микола Гнатюк проводить повноцінні сольні концерти у містах України, виступає на міських святах, приватних та корпоративних заходах. У репертуарі артиста найкращі пісні за всю творчу кар'єру:

  • Зірка червона;
  • Голос матері;
  • Роки мої;
  • Малиновий дзвін;
  • Друже, зелений калюжі;
  • Не згасає зоря;
  • Калинівка.

  Микола Гнатюк чудово взаємодіє з аудиторією. Сімейні історії та філософські роздуми артиста створюють ефект особистої бесіди та перетворюють концерт на дружній, затишний вечір.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Николай Гнатюк

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Николая Гнатюка

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Николая Гнатюка вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Николая Гнатюка залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Николая Гнатюка для вашого свята.

Видео Николай Гнатюк

Як замовити виступ Николая Гнатюка? Щоб замовити виступ Николая Гнатюка на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Николая Гнатюка.

Ми рекомендуємо запрошувати Николая Гнатюка до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Николая Гнатюка на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Николая Гнатюка у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский