Замовити артиста Нина Матвиенко

Нина Матвиенко Офіційний сайт агента

Народну артистку України Ніну Матвієнко називають символом епохи, легендою, душею та голосом народу. Дивовижний голос та неповторний фольклорний тембр співачки захоплюють та радують слухачів і сьогодні. Ми пропонуємо свої послуги з організації виступу артистки на вашому заході на найвигідніших умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Нины Матвиенко надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ніна Матвієнко народилася 1947 року у невеликому селі Житомирської області. Неабиякі вокальні дані та величезне бажання співати привели майбутню зірку до студії найзнаменитішого хору в Україні — імені Григорія Верьовки. Ніна довгий час виступала як соліст хору, співпрацювала з іншими колективами: «Золоті ключі», «Київська камерата».

  Пік популярності

  Ніна Матвієнко уславилася виконанням народних пісень, балад, ліричних композицій сучасних авторів. Вона успішно гастролювала не лише в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Співачку тепло приймали глядачі у багатьох куточках світу: Франція, Німеччина, Корея, Канада, Латинська Америка. Окрім музичної кар'єри, Матвієнко успішно реалізувала себе як драматична актриса. Вона брала участь у театральних постановках та знімалася у кіно.

  Де виступає артистка

  Ніна Матвієнко продовжує радувати та захоплювати публіку своєю творчістю, виступаючи з концертами по всій країні. У програмі звучать старі та улюблені всіма пісні, які стали візитівкою співачки, а також нові твори:

  • Ой, летіли дикі гуси;
  • Пiсня про матiр;
  • Квітка душа;
  • Чарівна скрипка;
  • Настала весна.

  Ніна Матвієнко створює дивовижну, майже чарівну атмосферу на будь-якому святі: сімейне свято, приватний чи корпоративний захід, творчий вечір.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Нина Матвиенко

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Нины Матвиенко

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Нины Матвиенко вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Нины Матвиенко залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Нины Матвиенко для вашого свята.

Видео Нина Матвиенко

Як замовити виступ Нины Матвиенко? Щоб замовити виступ Нины Матвиенко на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Нины Матвиенко.

Ми рекомендуємо запрошувати Нины Матвиенко до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Нины Матвиенко на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Нины Матвиенко у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский