Замовити артиста Nina Nesbitt

Nina Nesbitt Офіційний сайт агента

Nina Nesbitt – відома шотландська виконавиця, автор пісень, музикант. Зухвала і водночас лірічна, вона підкорює серця своїм дивовижним голосом та чарівністю. Будь-яке свято за участю співачки стане унікальною музичною подією, а ми допоможемо організувати захід оперативно, якісно та без посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nina Nesbitt надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ніна Несбітт народилася 1994 року в місті Лівінгстон. У віці 15 років почала грати на гітарі. Виклавши кілька авторських пісень та каверів в інтернеті, отримала безліч позитивних відгуків. Це надихнуло молоду співачку продовжити творчість. Поштовхом для розвитку кар'єри стало знайомство із відомим британським музикантом Едом Шираном, європейський тур якого вона підтримала у 2011 році.

  Пік популярності

  2013-го Ніна записала пісню, яка зробила її суперпопулярною — «Stay Out». Через рік вийшов повноцінний альбом «Peroxide», який посів перше місце в чарті Шотландії. Несбітт була названа «Самим стильним музикантом» на Scottish Style Awards і «Кращим артистом-початківцем» на Scottish Music Awards. У 2019 році співачка випустила альбом The Sun Will Come Up, The Seasons Will Change.

  Де виступає артистка

  Географія гастролей Ніни Несбітт охоплює майже всі континенти. Співачка проводить сольні концерти, виступає у спільних турах з іншими музикантами, бере участь у британських та міжнародних фестивалях. Сет-лист концерту:

  • Two Worlds Away;
  • 18 Candles;
  • The Outcome;
  • Loyal to Me;
  • Love Letter;
  • Sacred.

  Ніна Несбітт відкрито та щиро спілкується з глядачами. Вона підтримує розмову з публікою, представляючи свої пісні та історію їхнього написання.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nina Nesbitt

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nina Nesbitt

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nina Nesbitt вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nina Nesbitt залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nina Nesbitt для вашого свята.

Видео Nina Nesbitt

Як замовити виступ Nina Nesbitt? Щоб замовити виступ Nina Nesbitt на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nina Nesbitt.

Ми рекомендуємо запрошувати Nina Nesbitt до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nina Nesbitt на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nina Nesbitt у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский