Замовити артиста No Mercy

No Mercy Офіційний сайт агента

Культовий поп-гурт No Mercy підкорив серця слухачів Європи та США за найкоротші терміни. Кожен виступ цього колективу перетворюється на феєричне шоу, яке стане незабутньою прикрасою для вашого свята!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста No Mercy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  No Mercy: група, що зачарувала весь світ

  Цей ансамбль був створений у 1991 році завдяки наметаному оку досвідченого продюсера Френка Фаріана (творець легендарної групи Boney M ). В одному з музичних клубів, що розташовані на території Майамі, він звернув увагу на маловідомого виконавця – Марті Сінтрона. Хлопець чудово співав, грав на гітарі і мав великий потенціал. Продюсер запросив Марті до Німеччини на репетицію. З того часу минуло багато років, ознаменованих випуском великої кількості успішних синглів та повноформатних альбомів. No Mercy, як і раніше, активно займається творчістю і гастролює, даруючи своїм шанувальникам унікальну можливість замовити артистів на свято. Група із задоволенням приймає запрошення виступити на корпоративі , ювілеї або вечірці з нагоди Нового Року . Ми, як офіційний сайт менеджера групи No Mercy, маємо всі контакти артистів, які дозволяють нам успішно займатися організацією виступів зірок.

  Легендарний колектив No Mercy: біографія колективу

  Після того, як Марті Сінтрон на запрошення Френка приїхав до Німеччини, було вирішено створити нове музичне тріо. До його складу, крім самого Марті, увійшли двоє обдарованих близнюків – Габріель та Аріель Хернандез. Вони вже успішно виступали в США і теж мали великий потенціал. Дебютний сингл гурту було вирішено назвати "Where Do You Go". Ця пісня підірвала німецькі хіт-паради та була продана у кількості більш ніж 500 тисяч платівок. Незабаром популярність синглу поширилася і інші країни. Випуск альбому More тільки закріпив успіх легендарного тріо. Потім ансамбль деякий час провів у гастролях, а 2002-го року порадував шанувальників новою роботою – хітом «Don't Let Me Be Misunderstud». До десятиліття існування гурту була випущена збірка найкращих пісень колективу, до якої, крім інших, увійшла мегапопулярна пісня "Missing" No Mercy. Наразі колектив продовжує успішно гастролювати, виступаючи як на великих концертних майданчиках, так і на святах своїх шанувальників: на корпоративах, творчих вечорах, а також приймають запрошення виступити на весіллях чи ювілеях та інші свята.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати No Mercy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на No Mercy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна No Mercy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс No Mercy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар No Mercy для вашого свята.

Видео No Mercy

Як замовити виступ No Mercy? Щоб замовити виступ No Mercy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу No Mercy.

Ми рекомендуємо запрошувати No Mercy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення No Mercy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ No Mercy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский