Замовити артиста O.Torvald

O.Torvald Офіційний сайт агента

За допомогою нашої агенції ви можете запросити український колектив O.Torvald, який виконує рок-хіти, на свою урочистість. Діти є справжніми представниками нової хвилі вітчизняної музики, що допомогло їм у 2017 році виграти національний відбір та представити країну на пісенному конкурсі Євробачення.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста O.Torvald надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Гурт O.Torvald сформувався у 2005 році у Полтаві. Щоб швидше розкрутитися, хлопці вирішили переїхати до Києва. Там вони змогли укласти контракт із лейблом «Весна Music», за сприяння якого в 2008 вийшла їхня перша платівка. Після випуску дебютного альбому хлопців помітили. Їх почали частіше запрошувати на фестивалі, концерти та телевізійні шоу. Однак справжня популярність приходить у 2011 році, коли виходить другий альбом. На його підтримку O.Torvald вирушають у перший гастрольний тур містами України. У 2017 році гурт виграє відбір на Євробачення, але їхній виступ на самому конкурсі не можна назвати успішним, незважаючи на те, що пісня була цікавою та чіпляючою. На даний момент колектив має вісім студійних альбомів, безліч синглів і відеокліпів.

  Заходи

  Композиції гурту «Оторвальд» впишуться до будь-якої урочистості: від дня народження до вечірки, весілля чи корпоративу. Своїм виступом хлопці порадують гостей свята, подарувавши їм незабутні враження та позитивні емоції.

  Популярні композиції

  На заході гурт виконає свої найвідоміші хіти, серед яких:  Вірвана;  Без тебе;  Почуття;  У подушках;  Десь не тут.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати O.Torvald

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на O.Torvald

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна O.Torvald вказана для ознайомлення. Остаточний прайс O.Torvald залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар O.Torvald для вашого свята.

Видео O.Torvald

Як замовити виступ O.Torvald? Щоб замовити виступ O.Torvald на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу O.Torvald.

Ми рекомендуємо запрошувати O.Torvald до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення O.Torvald на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ O.Torvald у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский