Замовити артиста Oceana

Oceana Офіційний сайт агента

Oceana (Осеана Мальманн) – запальна німецько-американська співачка, яка працює в жанрах регі та соул. Хочете зробити свято чи корпоратив таким, що запам'ятовується? Тоді поспішіть запросити співачку Осеана на захід, вона подарує вашим гостям незабутні враження.

Сайт артиста: oceana-music.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Oceana надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки Осеана

  Співачка афро-мартиніканського походження народилася у Німеччині у творчій сім'ї, в якій тато був музикантом, а мама – дизайнером. З юних років Осеана тяглася до музики та займалася класичним балетом, у віці 5 років вона брала участь у кінозйомках, а вже у 15 років стала володаркою музичної премії. Серед найвідоміших синглів співачки такі композиції:

  • "Cry Cry";
  • "Endless Summer";
  • "Everybody" та інші.

  Дівчина знімалася у танцювальних телевізійних шоу, фільмах, брала участь у пісенних конкурсах. Через наш офіційний сайт агента Осеани ви можете запросити чудову співачку на будь-який захід, адже сьогодні вона займається гастрольною діяльністю, знімає нові кліпи.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Oceana

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Oceana

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Oceana вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Oceana залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Oceana для вашого свята.

Видео Oceana

Як замовити виступ Oceana? Щоб замовити виступ Oceana на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Oceana.

Ми рекомендуємо запрошувати Oceana до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Oceana на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Oceana у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский