Замовити артиста Odyssey

Odyssey Офіційний сайт агента

Odyssey – група для тих, хто хоче поринути у вир клубної танцювальної музики середини 90-х. Тоді на сцені безроздільно панував євроденс. Ми допоможемо організувати виступ світової знаменитості без зайвих переплат і додаткових посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Odyssey надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Одна з найкращих груп

  "Одіссея" по праву вважається однією з найкращих команд стилю єврохаус. Німеччина завжди робила унікальний продукт. Ось і брати Коппехеле намагалися записувати музику, відмінну від корифеїв жанру. Вони завжди мали власне обличчя. А фронтвумен Odyssey стала дівчина із сонячної Каліфорнії. Мешканка Сан—Франциско чудово співала музику у стилі соул та госпел, а подібні голоси цінувалися у євробіті. До початку кар'єри в Одіссеї Ліза гастролювала з госпел колективом Джоан Орлеан. Вона чудово розуміла задум братів-продюсерів і шикарно влилася до колективу. Протягом кількох років музика Odyssey розривала усі танцювальні чарти. Але окрім цієї групи, Кеш брала участь у бенді X-Pander, а також записувалася з легендарною панковою-співачкою Ніною Хаген. Також у її кар'єрі було кілька короткострокових проектів танцювального та реп-напряму. Запрошена артистка подарує незабутні емоції для ваших гостей. Будь-який захід стане веселішим при додаванні євроденсових хітів:

  • "Deeper Love";
  • "Boom Boom";
  • "Face To Face";
  • "Move Your Body";
  • "Into The Light".

  Музика Odyssey чудово підійде для великого майданчика. Організація такого свята потребує значних зусиль. Тому для замовлення артиста на великий захід ви можете звернутися до нас.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Odyssey

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Odyssey

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Odyssey вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Odyssey залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Odyssey для вашого свята.

Видео Odyssey

Як замовити виступ Odyssey? Щоб замовити виступ Odyssey на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Odyssey.

Ми рекомендуємо запрошувати Odyssey до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Odyssey на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Odyssey у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский