Замовити артиста Олег Кензов

Олег Кензов Офіційний сайт агента

Олег Кензов — український автор, співак, МС, який яскраво розкрився завдяки музичному шоу талантів «X-Фактор». Сьогодні він — один із найзатребуваніших артистів для проведення веселих вечірок. Ми співпрацюємо з музикантом та готові запропонувати послуги з організації будь-якого заходу за його участю.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Олега Кензова надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Олег Кензов – уродженець міста Полтава, народився 19 серпня 1988 року. Батьки наполягли на здобутті вищої освіти, тому майбутній артист закінчив педінститут імені В.Г.Короленка. Після навчання всерйоз зайнявся творчістю, працював МС, проводив вечірки різних форматів. Знаменитим Олега зробив конкурс "X-Фактор". Він провів у проекті понад півроку, дійшов до суперфіналу. Після яскравого виступу у шоу Кензов отримав пропозицію від музичного лейблу та остаточно відбувся як професійний артист. Відбулися гастрольні тури, зйомки відеокліпів, запис альбому та синглів.

  Участь у заходах

  Олег Кензов виступає у нічних клубах та на приватних вечірках. Також його репертуар чудово підійде для корпоративного свята чи дня міста. У його виконанні ви почуєте хіти:

  • По кайфу;
  • Батьків бродяга;
  • Дим кальяну;
  • Пацанська;
  • Сон із тобою;
  • Ракетабомбапетарда;
  • Секс;
  • Жасмин дівчинка.

  Артист підкуповує публіку щирою манерою виконання, емоційністю та позитивною енергетикою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Олег Кензов

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Олега Кензова

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Олега Кензова вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Олега Кензова залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Олега Кензова для вашого свята.

Видео Олег Кензов

Як замовити виступ Олега Кензова? Щоб замовити виступ Олега Кензова на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Олега Кензова.

Ми рекомендуємо запрошувати Олега Кензова до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Олега Кензова на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Олега Кензова у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский