Замовити артиста Олег Виннык

Олег Виннык Офіційний сайт агента

Олег Вінник є одним із найбільш затребуваних артистів сучасності. Його музична біографія може викликати заздрість у найтитулованіших співаків сучасності. Однак у своїй успішності український співак звинувачує лише власну працьовитість. Завдяки останньому Олег досяг успіху відразу в кількох жанрах – поп-музиці та театрі. Широку популярність артист набув закордоном своєю участю у відомих мюзиклах. Його композиції «Чужа дружина» , «Вовчиця» , «Я не втомлюся» досі не сходять з вуст відданих шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Олег Виннык надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Олега Вінника

  Ранні роки

  Олег народився 31 липня 1973 року у маленькому селі Вербівка на території колишньої української РСР. З раннього дитинства майбутній виконавець найпопулярніших пісень брав участь у шкільних заходах. Саме у школі він навчився грати на електрогітарі. Після закінчення 11 класу Олег вступив до Канівського училища культури на хормейстерське відділення. Але викладачі, лише почувши його незвичайний голос, умовили юнака записатися на курси вокалу.

  Від'їзд до Німеччини

  У віці 20 років Олег вирішує переїхати до Німеччини у рамках програми культурного обміну. Тут він уперше пробує себе як актор мюзиклу. Дебютною виставою Винника стає Tosca, де він виконав сольну партію. Потім він отримує пропозицію від Люнебурзького театру зіграти роль у Paganini. Початківець артист розуміє, що мюзикл – його покликання. Він записується на дворічні курси до Джона Лемана, визнаного майстра вокалу. Багато в чому завдяки набутим навичкам Олег отримує роль Люченціо у «Цілуй мене, Кет» та Фебуса («Горбун із Нотр-Дама»). Але вершиною його акторської кар'єри стало виконання ролі Жана Вальжана в «Знедолених».

  Повернення на батьківщину

  У 2011 році Винник повертається на батьківщину та розпочинає сольну співочу кар'єру. За кілька років його популярність зростає до неймовірних масштабів. Найбільшу популярність йому дає пісня «Щастя», записана того ж року. Винник є автором усіх своїх композицій.

  Улюбленець публіки

  Співак виступає з великими концертами у концертних залах України, Росії. Також артист дуже любимо у Європі. Винник виконує свої композиції на різних міських фестивалях, а також артиста люблять запрошувати на різноманітні корпоративні заходи. Яскравий та харизматичний український співак створює неймовірно святкову атмосферу на концертах. Він дуже любить свою публіку, і вона відповідає йому тим самим. Олег вільно спілкується із залою під час виступу, часто виходить до глядачів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Олег Виннык

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Олег Виннык

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Олег Виннык вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Олег Виннык залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Олег Виннык для вашого свята.

Видео Олег Виннык

Песни Олег Виннык

Як замовити виступ Олег Виннык? Щоб замовити виступ Олег Виннык на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Олег Виннык.

Ми рекомендуємо запрошувати Олег Виннык до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Олег Виннык на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Олег Виннык у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский