Замовити артиста Oleynik

Oleynik Офіційний сайт агента

Oleynik – український музикант, переможець Фабрики зірок-2 та ведучий. Раніше він виступав у групі «ДіОфільми», а зараз займається сольною творчістю та записує треки у стилі поп, поп-рок та фанк. Якщо ви хочете запросити Oleynik на свято, довірте організацію заходу за його участю нашому агентству!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Oleynik надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Вадим Олійник виступає під сценічним псевдонімом Oleynik. Його музика відрізняється поєднанням бадьорої та ритмічної електронної музики та лірико-романтичних текстів. 2008 року Вадим та Володимир Дантес виграли українську «Фабрику зірок-2». Її продюсером тоді була Наталія Могилевська, яка запропонувала хлопцям допомогу у просуванні та розкручуванні. За сім років існування дуету «ДіОфільми» хлопці зуміли випустити один студійний альбом. Пізніше вони також взяли участь і у пост-проектах «Фабрики зірок», проте перемогти у них не вдалося. Свій сольний проект Вадим вирішив розвивати з початку 2015 року, коли дует із Дантесом розпався. При цьому хлопець не займається лише співочою кар'єрою. У 2016 році він дебютував як модель на Українському тижні моди. Окрім того, Вадим уже кілька років грає у футбольному клубі, учасники якого є зірками вітчизняного шоу-бізнесу.

  Заходи

  Пісні Вадима Олійника чудово впишуться у програму весільної урочистості, корпоративу, дискотеки чи вечірки. Талановитий виконавець поп-року та фанку створить атмосферу позитиву. Сильний вокал та харизма Вадима обов'язково порадують усіх присутніх.

  Популярні композиції

  Музикант прикрасить ваш захід своїми найкращими композиціями:  Немає часу;  Юлія;  запалювати молодим;  Неоновий трек;  Любиш іншого.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Oleynik

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Oleynik

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Oleynik вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Oleynik залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Oleynik для вашого свята.

Видео Oleynik

Як замовити виступ Oleynik? Щоб замовити виступ Oleynik на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Oleynik.

Ми рекомендуємо запрошувати Oleynik до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Oleynik на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Oleynik у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский