Замовити артиста Ольга Фреймут

Ольга Фреймут Офіційний сайт агента

Ольга Фреймут – популярна українська телеведуча, модель, актриса, журналістка. раніше жила та працювала в Лондоні. Хочете зробити своє торжество унікальним? Наше агентство допоможе запросити креативну ведучу на свято без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ольга Фреймут надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Після навчання журналістиці Ольга працювала в Лондоні на телеканалі Бі-Бі-Сі. Через деякий час вона повернулася на батьківщину та продовжила свою діяльність на 5 каналі країни. Потім вона стала ведучою популярного ранкового шоу «Підйом». Вона професійно займається написанням статей про моду та стиль. Одного разу навіть стала учасницею модного показу одягу. З 2016 року почала вести програму «На ножах», яка досі має величезний успіх у глядачів. А через два роки почала вести своє шоу під назвою «Оля». Артистка відрізняється креативним мисленням та життєрадісністю. Усі її програми – це справжній сплеск емоцій! Незважаючи на постійну зайнятість, Ольга знаходить час для проведення таких заходів, як:

  • весілля;
  • ювілеї;
  • дні народження;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • вечірки;
  • свята фірми.

  Будь-яка програма унікальна та розробляється з урахуванням побажань гостей та приводу вечірки. Під час урочистостей ведуча часто спілкується з гостями, фотографується і не проти «запалити» разом із ними! Прекрасний настрій, згуртування гостей, море позитиву, жарти, веселощі – це невелика частина того, що варто очікувати від зірки. Атмосфера свята починається з перших хвилин і навряд чи хтось піде з урочистостей у поганому настрої!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ольга Фреймут

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ольга Фреймут

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ольга Фреймут вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ольга Фреймут залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ольга Фреймут для вашого свята.

Як замовити виступ Ольга Фреймут? Щоб замовити виступ Ольга Фреймут на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ольга Фреймут.

Ми рекомендуємо запрошувати Ольга Фреймут до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ольга Фреймут на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ольга Фреймут у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский