Замовити артиста Оля Цибульская

Оля Цибульская Офіційний сайт агента

Ольга Цибульська – українська співачка, автор пісень, ведуча телевізійних та радіопрограм, переможниця телевізійного шоу «Фабрика зірок». Запросити виконавицю виступити на вашому святі Ви можете за допомогою агенції BnMusic. Наші співробітники узгодять ціну, репертуар та райдер артистки.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Оли Цибульской надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Народилася співачка 14 грудня 1985 року на Рівненщині. Творчістю захопилася ще в середній школі – грала в КВК, брала участь у святах, добре справлялася з роллю провідної заходів. Влітку 2007 року в Україні стартував перший проект національного талант-шоу «Фабрика зірок». Тандем Олі Цибульської та Олександра Бодянського «Небезпечні зв'язки» здобув впевнену перемогу. У складі дуету співачка взяла участь у кількох міжнародних фестивалях, а у 2009 році зайнялася своїм сольним проектом. За роки творчості багато разів ставала лауреатом музичних премій M1 Music Awards, "Золота жар-птиця". За її плечима дубляж мультиплікаційних та кінофільмів, участь у іграх інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?».

  Участь у заходах

  Ольга Цибульська — одна з найкращих та затребуваних провідних весільних церемоній, яких вона за свою кар'єру провела понад шістсот. Артистка виступає і з концертами, де виконує, зокрема, і авторські пісні:

  • Плаття біле;
  • До ранку;
  • Сонечко;
  • Тримай мене руками;
  • А він мені потрібний;
  • Бабочки-Метелики;
  • Ангели плачуть;
  • Дівчинка.

  Оля Цибульська має дуже приємний, по-справжньому жіночний, сильний, добре поставлений голос, а її артистизм і пластика додають виступу видовищності.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Оля Цибульская

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Оли Цибульской

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Оли Цибульской вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Оли Цибульской залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Оли Цибульской для вашого свята.

Видео Оля Цибульская

Як замовити виступ Оли Цибульской? Щоб замовити виступ Оли Цибульской на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Оли Цибульской.

Ми рекомендуємо запрошувати Оли Цибульской до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Оли Цибульской на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Оли Цибульской у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский