Замовити артиста Он И Она

Он И Она Офіційний сайт агента

«Він і Вона» — український гурт, чудовий дует професійних вокалістів, учасників музичних конкурсів. Яскрава та гарна пара співає про вічне: про стосунки між Чоловіком та Жінкою. BnMusic – ми працюємо без посередників і готові до співпраці на найвигідніших умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Он И Она" / "On I Ona" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія та творчість

  Новий творчий проект складається з досвідчених та професійних виконавців Олексія Мартиненка та Олени Жигарьової. Олексій народився у Чигирині 1984 року. На початку кар'єри виступав на корпоративах та клубних вечірках, виконуючи власні композиції та світові хіти в авторському аранжуванні. 2011-го брав участь у шоу «Голос країни» у наставника Стаса П'єхи. Олена народилася 1981 року в Набережних Човнах, але дитинство та юність провела в Україні. Відвідувала музичну школу за класом скрипки. Виступала на бек-вокалі у відомих артистів, співала у клубах, брала участь у шоу «Голос країни» під чуйним керівництвом Олега Скрипки. У 2016 році дует дебютував з піснею Макса Фадєєва «Лети за мною». Музиканти записали студійний альбом, багато гастролюють, знімають відеокліпи.

  Участь у заходах

  «Він і Вона» виступають на заходах різного формату — від триб'ют-шоу до корпоративних свят, весіль та клубних вечірок. Сет-лист концерту:

  • Аура літа;
  • Точка G;
  • Лети за мною;
  • Не торкаючись;
  • Вода;
  • Де ми;
  • Заворожи;
  • Від ілюзій.

  Виступи колективу відрізняються чудовою подачею, якісним звуком, оригінальною манерою виконання та високим професіоналізмом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Он И Она

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Он И Она" / "On I Ona"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Он И Она" / "On I Ona" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Он И Она" / "On I Ona" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Он И Она" / "On I Ona" для вашого свята.

Видео Он И Она

Як замовити виступ группы "Он И Она" / "On I Ona"? Щоб замовити виступ группы "Он И Она" / "On I Ona" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Он И Она" / "On I Ona".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Он И Она" / "On I Ona" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Он И Она" / "On I Ona" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Он И Она" / "On I Ona" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский