Замовити артиста Onuka

Onuka Офіційний сайт агента

Електронний музичний гурт з України під назвою Onuka активно використовує у своїх композиціях фольклорні мотиви та народні інструменти. Саме це вигідно вирізняє артистів від інших представників вітчизняного шоу-бізнесу. Наша агенція пропонує запросити самобутній колектив на свій захід. Зв'яжіться з нами зараз, щоб дізнатися про умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Onuka надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Засновниця гурту – Наталія Жижченко – вже встигла засвітитися і в інших проектах. Так, вона виступала з колективами Tomato Jaws та KOOQLA. Ідея формування власної групи спала на думку дівчині в 2013 році. В Onuka Наталія є одночасно вокалісткою, автором текстів та музичного супроводу, а також головним ідеологом проекту. До складу групи зараз входять дівчата, які грають на ударних та клавішних інструментах. Іноді для створення потужнішого та цікавішого звучання до них приєднуються і музиканти, які володіють тромбоном, валторною та бандурою. Сама Наталя іноді акомпанує пісням на сопілці, окарин або невеликих перкусійних інструментах. Дебютний альбом Onuka вийшов у 2016 році та був присвячений катастрофі на Чорнобильській АЕС, а також її трагічним наслідкам. Тоді ж Наталя та її чоловік заснували власний лейбл під назвою Vidlik Records. Діти підтримують нових українських музикантів, які активно використовують синтетичне звучання.

  Заходи

  Оригінальна музика, яку створює проект Onuka, чудово підійде тематичним фольклорним фестивалям. Крім того, вона доповнить будь-який захід, де зберуться любителі народних мотивів, а також незвичайних ритмів та звучань.

  Популярні композиції

  На заході гурт виконає свої найвідоміші хіти, серед яких:  Time;  Misto;  Vsesvit;  Other;  Svitanok.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Onuka

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Onuka

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Onuka вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Onuka залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Onuka для вашого свята.

Видео Onuka

Як замовити виступ Onuka? Щоб замовити виступ Onuka на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Onuka.

Ми рекомендуємо запрошувати Onuka до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Onuka на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Onuka у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский