Замовити артиста Opus

Opus Офіційний сайт агента

Гурт Опус – квартет з Австрії, що став популярним після пісні Live is life. Вони об'єднують хаус та амбіент, гарний вокал та душевні тексти. Успіх до гурту прийшов завдяки злагодженій роботі артистів.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Opus надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Австрійська четвірка Opus

  Стартували Опус із Сандерленду з бажанням підкорити світову сцену. Гурт складали: гітарист, клавішник, ударник, вокаліст. Спочатку назва групи була іншою, але імена запам'яталися – Кевін «Флай» Доддз, Ян Манро, Найджел Уолтон, Кірсті Хокшоу.

  Opus – історія чотирьох з Австрії

  Батьківщина Opus гурту – Австрія, а точніше місто Штегерсбах. Вони виконували кавери відомих композицій Deep Purple і Colosseum під ім'ям The Cuban Unit. І лише в 1980 році гурт випустив дебютний альбом «Daydreams». Так само досягли успіху і наступні 2 альбоми «Eleven», випущений в 1981 році і «The Opusition» – 1982 року. Неправильно обраний напрямок музики підкосив виступи гурту і змусив терміново змінити стиль і назву. Під ім'ям ASK хлопці випустили один сингл – Freedom We Cry. А після наступного перейменування на Ashbrook Allstars – ще один хіт «Dubbin' Up The Pieces». Справжнього успіху музиканти досягли лише 1985 року, змінивши назву колективу та виконавши нову пісню «Live is life». Новий сингл злетів у багатьох чартах світу та прославив Опус за кордоном. Було випущено приблизно 15 мільйонів копій пісні – більше ніж решту пісень. У 1991 році колектив зупинився на стилі рок музики та назві, однойменному з маркою синтезатора Opus III. У світ вийшов альбом "Mind Fruit", після виконання каверу пісні It's A Fine Day. Рок-група Opus приваблює хорошим вокалом, осмисленістю текстів, духовністю у виконанні та добротним аранжуванням, що схиляє до вибору саме їхнього колективу. Хіт «Live is Life» став гімном, яким дізнаються гурт Опус. І не важливо, що гітарист Кевін Доддз зайнявся сольною кар'єрою і грав у 2 Unlimited, важливо замовити повний склад гурту Опус можна на офіційному сайті.

  Свято з гуртом Опус

  Традиційні весілля чи ювілеї залишилися в минулому. Тематичний виступ рок-гурту Опус прикрасить нестандартне свято своїми хітами:

  • Live is Life,
  • Freedom We Cry,
  • It's a Fine Day.

  Також можна скласти список композицій за бажанням Замовника. Гурт замовляють не лише для грандіозних подій, а й на корпоративи, ювілеї, творчі вечори, новий рік та свято міста.

  Замовте артистів Opus у BnMusic, тому що:

  1. На офіційному сайті тур-менеджера Opus інформація про гастрольний графік отримана особисто від виконавців;
  2. Залишіть запит і дізнаємося всі подробиці про вартість виступу та графік артистів протягом півгодини;
  3. Нашим партнером є страхова компанія у сфері івент-бізнесу. Ми страхуємо контракт із групою на свято;
  4. Ми маємо досвід організації концертів під ключ;
  5. Ми працюємо з групою без посередників.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Opus

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Opus

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Opus вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Opus залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Opus для вашого свята.

Видео Opus

Як замовити виступ Opus? Щоб замовити виступ Opus на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Opus.

Ми рекомендуємо запрошувати Opus до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Opus на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Opus у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский