Замовити артиста От Винта

От Винта Офіційний сайт агента

Музиканти українського рокабіллі-гурту «Від Вінта» створили власний унікальний стиль, названий «ukrabilly» — енергійне поєднання рок-н-ролу з блюзом, кантрі-мелодіями та українською народною музикою. Ви можете запросити артистів на захід за допомогою нашої агенції. BnMusic – ми працюємо оперативно, якісно та без посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "От Винта" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  1994 року на сцені рівненського «Палацу дітей та молоді» пройшов перший концерт гурту «Від Вінта». На початку кар'єри музиканти грали живу музику 50-х. З того часу команда пройшла шлях від маловідомої провінційної групи до рок-зірок, відомих не лише в країні, а й далеко за її межами. Вони успішно гастролювали містами Північної Америки, Ізраїлю, багатьох європейських країн. На рахунку колективу шість повноцінних альбомів, ціла низка яскравих та оригінальних кліпів.

  Участь у заходах

  «OT VINTA» виступають на українських та міжнародних фестивальних майданчиках, беруть участь у масштабних концертах та святкових заходах. Стиль та манера виконання музикантів чудово доповнять веселу вечірку, корпоратив чи сімейне свято. Сет-лист концерту:

  • Міцні засмальцьовані руки;
  • Люблю;
  • Не піду;
  • Накурила баба журавля;
  • Попереду кошмари-шляхи;
  • Hells Bells;
  • Кохайтесь, чорноброві!

  Гурт «Від Вінта» поєднує у своїх виступах музичний стиль рокабілі та українські фольклорні тексти. Темпераментна манера виконання, оригінальний гумор, чудовий контакт із публікою залишають після концерту незабутнє враження.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати От Винта

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "От Винта"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "От Винта" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "От Винта" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "От Винта" для вашого свята.

Видео От Винта

Як замовити виступ группы "От Винта"? Щоб замовити виступ группы "От Винта" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "От Винта".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "От Винта" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "От Винта" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "От Винта" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский