Замовити артиста Outlandish

Outlandish Офіційний сайт агента

Данська музична група Outlandish складається із трьох молодих виконавців. Усі вони народилися у різних країнах, але зібралися разом саме у Копенгагені. Стиль групи визначається як хіп-хоп, але він також поєднує східні та латиноамериканські мотиви. Бронюйте Outlandish без посередників і переплат у нашому букінг-агентстві.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Outlandish надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Outlandish

  Творчий шлях

  Група Outlandish утворилася 1997 року в Копенгагені. Вона складається з трьох хлопців, одна з яких є вихідцем із Пакистану, друга – з Марокко, а предки третього раніше жили в Гондурасі. Походження учасників гурту впливає на їхню музику. У ній чути відлуння східних (індійських та арабських) мотивів та ритми Латинської Америки. Крім того, при створенні хіп-хоп композицій Outlandish використовує не лише англійську, але іспанську, арабську та урду.

  Відомі композиції

  Найпопулярнішими композиціями Outlandish є сингли "Aicha", "Guantanamo", "Warrior", "Walou". Вони неодноразово потрапляли до чартів як у Данії, так і в інших країнах. Крім того, гурт випустив п'ять студійних альбомів.

  Заходи

  Завдяки двадцятирічному досвіду на сцені Outlandish одразу дає публіці позитивний настрій. Композиції гурту чудово доповнять будь-який захід: день народження, вечірку, корпоратив і навіть весілля.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Outlandish

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Outlandish

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Outlandish вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Outlandish залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Outlandish для вашого свята.

Видео Outlandish

Песни Outlandish

Як замовити виступ Outlandish? Щоб замовити виступ Outlandish на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Outlandish.

Ми рекомендуємо запрошувати Outlandish до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Outlandish на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Outlandish у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский