Замовити артиста Patrick Hernandez

Patrick Hernandez Офіційний сайт агента

Patrick Hernandez – співак у стилі диско французького походження. Завдяки відмінному знанню англійської мови, зумів став популярним у Європі та США. Ми допоможемо організувати свято за участю артиста, і зробимо це без переплат та участі посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Patrick Hernandez надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок шляху

  Патрік з юних років займався співом та танцями. Хлопець постійно брав участь у різних трупах, де танцював у бальних залах. Далі він вирішив зайнятися музикою та познайомився з Herve Tholance. Ерве займався аранжуванням пісень для популярних локальних артистів. Тому творчий тандем не змусив на себе чекати. Однак справжня популярність прийшла до Патріка, коли він познайомився із продюсером Жаном Ванло. Той порадив Хернандезу записувати треки англійською мовою, щоб знайти шлях до західного слухача. Перший контракт був підписаний у Ватерлоо і результати не змусили на себе чекати.

  Роки популярності

  Сингл Born to Be Alive негайно став популярним у Франції, де потрапив на перший рядок чартів. Звідти він поширився і рештою Європи, а Італії став золотим. Такий успіх не залишився непоміченим у американських лейблів і в 1980 на головну пісню Патріка було записано кілька реміксів. Вони ж досягли високих положень у Біллборді США. Вже наприкінці року Патрік мав близько 50 різних нагород. Що може запропонувати власник зоряних регалій? Набір чудових хітів з фірмовим європейським звуком:

  • "Disco Queen";
  • "Back To Boogie";
  • "Born To Be Alive";
  • "Show Me The Way You Kiss";
  • "It Comes So Easy".

  Будь-яке свято буде веселішим за участю легенди французької музики диско.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Patrick Hernandez

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Patrick Hernandez

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Patrick Hernandez вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Patrick Hernandez залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Patrick Hernandez для вашого свята.

Видео Patrick Hernandez

Як замовити виступ Patrick Hernandez? Щоб замовити виступ Patrick Hernandez на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Patrick Hernandez.

Ми рекомендуємо запрошувати Patrick Hernandez до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Patrick Hernandez на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Patrick Hernandez у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский