Замовити артиста Patsyki Z Franeka

Patsyki Z Franeka Офіційний сайт агента

Допомогти організувати участь неординарної та самобутньої групи Patsyki Z Franeka у вашій урочистості пропонує наше агентство. Діти стали відомі після перемоги в конкурсі «Хіт-конвеєр», організованому каналом М2. Серед їхніх хітів є пісні різних жанрів: від хіп-хопу до денс-музики з народними ритмами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Patsyki Z Franeka надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Колектив під веселою назвою «Patsyki Z Franeka», до якого входять два хлопці та дівчина, сформувався у 2012 році. Родзинкою групи є присутність у тому числі людини у масці кота, якого хлопці називають «Чорний». Музиканти самостійно пишуть пісні та акомпанемент. У 2016 році вони, завдяки таланту та самобутності, змогли здобути перше місце у конкурсі «Хіт-конвеєр». Діти постійно вдосконалюються: вони експериментують зі стилями, обираючи нові напрямки та знаходячи оригінальні мотиви та звучання. Самі учасники називають свій жанр Ukrainian Garage. Серед їхніх хітів – українські пісні, що відрізняються драйвом та енергійністю.

  Заходи

  Все, що роблять Patsyki Z Franeka, сповнене ентузіазмом та натхненням. Вони мають неймовірну харизму, яка передається аудиторії з перших хвилин виступу гурту. На заходах присутні танцюють, веселяться та насичуються позитивними емоціями. З цієї причини колектив підійде корпоративам, тематичним вечіркам, дням народження, весіллям та музичним фестивалям.

  Відомі композиції

  Серед відомих композицій колективу виділяються:  Кайфова;  Ти моя;  Тобі потрібен такий як я;  БезФотошопа;  Марічка.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Patsyki Z Franeka

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Patsyki Z Franeka

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Patsyki Z Franeka вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Patsyki Z Franeka залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Patsyki Z Franeka для вашого свята.

Видео Patsyki Z Franeka

Як замовити виступ Patsyki Z Franeka? Щоб замовити виступ Patsyki Z Franeka на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Patsyki Z Franeka.

Ми рекомендуємо запрошувати Patsyki Z Franeka до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Patsyki Z Franeka на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Patsyki Z Franeka у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский