Замовити артиста Patty Ryan

Patty Ryan Офіційний сайт агента

Patty Ryan – яскрава представниця європейської поп- та дискомузики. Вона з Німеччини, але відома по всьому світу завдяки танцювальним композиціям, що запам'ятовуються. У нашому агентстві можна укласти договір на виступ співачки без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Patty Ryan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Під псевдонімом Patty Ryan дівчина на ім'я Бріджіт досягла популярності в 1986 році, скориставшись шансом і виступивши в Японії замість відомого тоді гурту Modern Talking. Публіка оцінила її талант, і під час туру Азією Петті збирала повні зали. З того моменту пісні виконавиці звучали у багатьох країнах та завойовували перші місця у хіт-парадах. Вона навіть була нагороджена японськими фанатами неофіційним титулом – «королева євродиско». З 1995 року Patty Ryan займається не лише музикою, а й намагається розвиватися як акторка. Також вона бере участь у фотосесіях та спортивних заходах. Крім того, з 2003 року Петті увійшла у світ німецького музичного бізнесу. На окрему увагу заслуговує і сміливість співачки: вона стала однією з небагатьох, хто погодився приїхати 2006 року до Тель-Авіва на концерт, не побоявшись напруженої ситуації в Ізраїлі на той час.

  Заходи

  На заході артистка активно підтримує гостей та танцювальними, а іноді й ліричними мелодіями створює гарний настрій. Композиції Петті Райан чудово підійдуть для днів народження, вечірок, весіль та корпоративів.

  Найкращі композиції

  На своїх виступах Patty Ryan запалює публіку своїми найкращими композиціями, серед яких:

  • You're My Love;
  • Chinese Eyes;
  • Ohne Zweifel;
  • I Don't Wanna Lose You;
  • Time To Say Goodbye.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Patty Ryan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Patty Ryan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Patty Ryan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Patty Ryan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Patty Ryan для вашого свята.

Видео Patty Ryan

Як замовити виступ Patty Ryan? Щоб замовити виступ Patty Ryan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Patty Ryan.

Ми рекомендуємо запрошувати Patty Ryan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Patty Ryan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Patty Ryan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский